Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers plated
Startprijs 40 EUR

Tien delen divers plated 20e eeuw o.a theezeef, servettenhouder, servettenhouder en sauskommen, kan etc. 8-23cm Cond:G

Emaille ei
Startprijs 50 EUR

Emaille ei fraai bewerkt met diverse kleuren emaille. Vermoedelijk Russisch. 38x29 mm

Kroontjespen, GG
Resultaat: 80 EUR

Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G

Zilv. geboortelepel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Friese zilveren geboortelepel, bekroond met ridder te voet en wapengravure op achterzijde van de bak, 925/000. 1889 MT: Paulus Arnoldus van der Beek Workum Den Haag. ca. 74 gram. 19 cm Cond.:U

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 110 EUR

Zilveren naaldenkoker, 835/000. Taps toelopende naaldenkoker met schroefdop en een gedreven afbeelding van boerinnen. MT: Johannes van Hoek, Amsterdam, ca 1820 ca. 16 gr. Lengte 10,5 cm Cond.: G

2 Zilv. zoutbakjes + lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Stel zilveren zoutvaatjes met glazen inzetbakjes rustend op drie pootjes met zilveren zoutlepeltjes, 835/000 ca. 32 gram Cond:U

Parfumflacon
Startprijs 600 EUR

Parfumflacon zilver verguld, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Cloissonné met florale motieven van emaille met edelstenen. De flacon heeft de vorm van een tafelbel. ø 4x7 cm ca. 57 gr. 20e eeuw. Gestem...

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren loddereindoosje, Hollands 835/000, met diverse gravures en bol deksel voorzien van origineel sponsje. MT: Eliaser Efraim Denekamp, Schoonhoven. jl: V 1855. 4x3.8x3cm

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 280 EUR

Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U

Zilveren koffieservies op dienblad
Resultaat: 500 EUR

Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U

Zilveren slabestek
Startprijs 220 EUR

Antiek zilveren slabestek, Holland 835/000, voorzien van zeer fraaie gravure op de stelen doorlopend in de bak, zowel aan de voor als aan de achterzijde. MT: Jan Abram Lintveld Sr, Amsterdam, jl U 185...

Miniatuur brandewijnkom
Startprijs 130 EUR

Miniatuur zilveren brandewijnkom met gedreven jachtmotieven en molenaar, 835/000, ca. 66gram. 15x7x4cm Cond.:G

Zilveren vesta
Startprijs 60 EUR

Zilveren antieke vesta, 835/000, met lijnbewerking MT onleesbaar, jl C 1862. 3.0x1.1x6.2cm Cond G

Zilveren kovsch
Resultaat: 1.200 EUR

Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt met emaille versieringen. Geplaatst op een voet en voorzien van een hengsel. 13x8x8 cm ca. 169 gr. Gestem...

2 Zilveren sierkurken
Resultaat: 35 EUR

Stel antieke zilveren sierkurken, 835/000, versierd met parelranden. MT: G.Greup, Schoonhoven. ca 1890 ca. 9 cm. Cond G

Flacon, zilveren dop
Startprijs 50 EUR

Fraai kristallen parfum flacon met vierkant slijpsel met zilveren 835/000 dop en stipbewerking 3,5x2x9cm Cond:G

Klepkan
Resultaat: 100 EUR

Glazen bierpul met noppenmotief en gematteerd gezicht, waarop zilveren scharnierend deksel met leeuw bekroond. In de deksel bevindt zich een Zwitsers wapenschild, aangebracht op een porseleinen montuu...

Zilveren mes, lederen schede
Resultaat: 190 EUR

Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm

3 Delen zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...

Zilveren kandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000. 30xø15cm. Cond.: G

Hoorn des overvloeds
Startprijs 80 EUR

Kristallen geëtste hoorn des overvloeds op zilveren voet, geplaatst op zwart basement met daaronder drie pootjes, 835/000, ø voet 10cm Cond:R

Zilveren jamlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren jamlepel, 835/000 met fraaie florale opengewerkte steel. MT: Gebr. Huisman, Schoonhoven, jl: M 1947 Cond: G

3 Zilveren lijstjes
Resultaat: 60 EUR

Drie kleine fotolijsten, ronde lijstje met een rand met florale bewerking, ø 9.8 cm en 2 ovale lijstjes met strik, 6.1x9.1cm met houten achterzijde. Diverse gehaltes Cond G

Zoutvat met zilv. voet
Startprijs 50 EUR

Fraai antiek kristallen zoutvat met ruitbewerking op zilveren voet 835/000 met bolpootjes empire stijl 6x9cm kleinkeur Belgie (1831-1868) Cond:G