Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Weens bronzen hazen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Weense bronzen hazen koud beschilderd 4-5,5cm Cond:G

2 Weens bronzen kikkers
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, kikkers, koud beschilderd kleine kikker gemerkt 6-8cm Cond:G

2x Weens brons, rat en kip
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, een rat met kaas en een kip, koud beschilderd cond:G 3-5cm

2x Weens brons, ram en zwijn
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, een ram en een keiler(wildzwijn) koud beschilderd Cond:G 4cm

Bronzen beeld, kindje
Startprijs 300 EUR

Bronzen Art Deco figuur ca. 1930 van Bertrand Bouteé (René Bertrand Bouteé 1877 - 1950), voorstellend een lachend kind op marmeren voet 24cm. In zeer goede staat

2 Houten beelden Portugees
Startprijs 225 EUR

Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R

Bronzen walking man
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G

2 Beelden, geit en bok
Startprijs 80 EUR

Twee oude/antieke ijzeren beelden: 1x geitje en 1x steenbok 20e eeuw in goede staat 17-18cm.

Beeld, jongen met emmer
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur ca. 1930, voorstellend een jongen met hengselemmer op marmeren sokkel (chips) 11,5cm. Cond.: R-G

Bronzen Boedha
Startprijs 50 EUR

Oude bronsgegoten boedha 19e-20e eeuw in goede staat 16x11x7cm.

Paard met ruiter
Startprijs 230 EUR

Groot 19e eeuws beeld van compositie metaal, voorstellend een Indiaan te paard met speer en puma, oudere restauratie,56x46x18 cm Cond:R\G

Bronzen meermin, fontein
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen meermin met fontein voor buitenvijver, 20e eeuw in goede staat 55x60cm

Kunstobject
Startprijs 60 EUR

Kunstopbject gemaakt van houten raam en terracotta figuren met bijbelse voorstellingen, 92x62cm Cond:G

J. Schäfer, sculptuur
Resultaat: 75 EUR

Jacqueline Schäfer sculpture, beschilderde kip 26x32x12 Cond:G

Beeld hond
Startprijs 190 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw van een hond in goede staat 24,5cm.

Bronzen been
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G

6010
Resultaat: 60 EUR

Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 21cm Cond:G

Bronzen naakte dame
Startprijs 160 EUR

Bronzen naakte dame liggend op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 17x27x12 cm. Cond:G

Bronzen beeld liggende dame
Resultaat: 220 EUR

Groot bronsgegoten beeld 20e eeuw, gesigneerd Rossi, voorstellend een liggende naakte dame met vogel 55x55x22cm. Cond.: G

Houten beeld
Startprijs 275 EUR

Houtgestoken 17e eeuws religieus figuur met duivel, cherubijnkopjes en Maria in goede staat 27cm.

Bronzen erotisch beeld
Startprijs 200 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfnaakte dame met kousen 32cm. Cond.: G

Bronzen katachtige
Resultaat: 70 EUR

Grote bronsgegoten katachtige 2e helft 20e eeuw in goede staat. 45x25x22cm Cond:G

Beeld, leeuw
Startprijs 70 EUR

Antieke bronzen leeuw (leeftijd onbekend) 11cm. Cond.: G

Beeld, boekenwurm
Startprijs 100 EUR

Klein antiek bronzen figuur op marmeren sokkel met tekst ca. 1900, tekst "Bücherwurm" 12cm. Cond.: G