Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen uil op boeken
Startprijs 115 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een uil op een stapel boeken met marmeren sokkel. gesigneerd Christian Marochetti, in goede staat. 33cm

Bronzen boekensteun
Startprijs 140 EUR

Bronzen boekensteun met marmer 21e eeuw voorstellend een kop van een Arend in goede staat, gesigneerd C.J.Verhoef. 29x22x13cm

Bronzen Art Deco buste
Startprijs 100 EUR

Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G

Bronzen zeearend
Startprijs 125 EUR

Bronzen beeld voorstellend een zeearend op marmeren voet gesigneerd Quellines 33cm Cond:G

Beeld, musketier
Resultaat: 50 EUR

Figuur 19e eeuw met restvergulding, voorstellend een man met degen 18cm. Cond.: R-G

Beeld, Mozart
Startprijs 60 EUR

Beeld van Mozart op sokkel ca. 1900 van compositie metaal 19cm. Cond.: G

Bronzen hoofd
Startprijs 70 EUR

Oude/Antieke Indiase bronzen hoofd van een boedha met originele beschildering 20e eeuw 21cm. Cond.: G

Bronzen paard
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een paard op marmeren voet, gesigneerd Edgar Degas 25x31x10cm Cond:G

3 Beeldjes dieren
Startprijs 65 EUR

Drie oude bronsgegoten dieren 20e eeuw: 1x steigerend paard, 1x pauw en 1x stier 16-32cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startprijs 90 EUR

Dame met staf 19e eeuw op roodmarmeren voet, gesigneerd Aug. Moreau. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd 27cm. Cond.: G

Bronzen hond
Startprijs 260 EUR

Antieke bronzen jachthond omstreeks 1920 met marmeren voet, gesigneerd: Barye Antoine Louis, 19x11x7cm Cond:G

Beeld, A. Moreau
Startprijs 270 EUR

Grote antieke Jugendstil figuur omstreeks 1900 door Auguste Moreau 1834-1917 compositie metaal, vrouw met fakkel, kras op sokkel 82cm Cond:R/G

Beeld, 2 paarden
Resultaat: 350 EUR

Zwaar antiek gietijzeren gegoten beeld voorstellend een paard met veulen omstreeks 1920, met Russische gietstempels . 34x33x26 Cond:G

Oosters houtsnijwerk
Startprijs 50 EUR

Groot oud Oosters houtsnijwerk gemaakt van wrakhout. Bottishava te paard met restpolychromie 65x31x17cm. Cond.: G

Bronsje
Startprijs 75 EUR

Bronzen figuur ca. 1880, gemonteerd op houten sokkel 14x17x12cm.

Plaquette
Startprijs 75 EUR

Bronzen plaquette met 17e-18e eeuw met vijf zintuigen: De reuck, 't gesigt, de smeack, 't gevoel en 't gehoor 19,5x16,5x1cm. Cond.: G

Bronsje
Startprijs 50 EUR

Wandbronsje 19e eeuw van een heilige in goede staat 13cm.

Bronzen beeld
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd Wilhelm Warmuth (Duitsland) ca. 1900, voorstellend een gelovige met boek, geheel staand op marmeren voet 24,5cm. Cond.: G

Sculptuur, H. Janzen
Startprijs 80 EUR

Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.

2 Staande figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Resultaat: 55 EUR

Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Resultaat: 80 EUR

Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G

Houtgesneden figuur
Resultaat: 40 EUR

Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.

Brons
Resultaat: 45 EUR

Oude bronzen 8-armige boedha 20e eeuw in goede staat 31cm.