Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse edelstenen / sieraden
Startprijs 25 EUR

Zes hangers, in diverse groottes, met edelstenen en een ring van edelsteen en zilver. O.a. parelmoer, agaat , koraal. Grootte 3,5-9 cm.

Zeven zilveren lepels
Startprijs 25 EUR

Zilveren set met zes theelepels en een suikerschep met getorste steel en een gecontourneerd heft met Jugendstil bewerking. MT.: Fa. A.J.Driesen Schoonhoven, 1919-1943 L.11-13cm. Suikerschep afwijkend ...

Zilveren cakevork
Startprijs 25 EUR

Zilveren cakevork 835/000 met fraaie oud Hollandse afbeeldingen en florale steel bekroond door molen met draaiende wieken mMT.: gebr Niekerk Schoonhoven anno 1945 31gr 20cm Cond:G

Zilveren klontjestang
Startprijs 25 EUR

Zilveren klontentang met getorste klauwpoten voorzien van Haags lof, als nieuw 835/000 MT.:. J.A.A Gerritsen Zeist ca 1910 12x5cm ca 34gr

Briefopener met zilveren heft
Startprijs 25 EUR

Briefopener met fraai gegraveerd zilveren heft 14cm, 835/000 Cond:G

Antiek Russisch wodkadrinkbeter
Startprijs 25 EUR

Antiek Russisch zilveren Wodka drinkbekertje met florale gravering en fijne kabelrand, onbekende keuren 84 zolotniks ca 18 gr ø3,0 x4,5 cm ca 1910

Zilveren botermes
Startprijs 25 EUR

Zilveren botermes met plat rond heft met kam en inscriptie 26-5-1946, 835/000. Keurkamer Amsterdam anno 1919, ca 47 gr Cond:G

Ring zilver bloem
Startprijs 25 EUR

Ring zilver 925/000 met zirconia's. Ring met in het midden een bloemvorm, ø 12 mm, met daarin een witte ovale zirconia en een rand van roze zirconia's. ø 52 ca. 4.0 gr. De ring is gerhodineerd. Nieuw

Zilveren miniatuur, schoorsteenveger
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd

Carvajal '66
Startprijs 25 EUR

Carvajal 66, bergachtig landschap Gouache op papier 40x55cm Cond:G

Schilderij, boerderij bij avond
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G

2x Kat,D.S.
Startprijs 25 EUR

Twee werken monogram D.S 22-1.65 1x kat met vogel, houtskool op papier 28x21 cm cond:G 1x kat met vogel, houtskool op papier 37x45cm Cond:G

Franke
Startprijs 25 EUR

Franke omstreeks 1950 Duitse school, landschap met vrouw en kind, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G

2 Etsen, C. Wahl
Startprijs 25 EUR

Twee Christine Wahl (1935) Duitse school, 1x atelier interieur, en 1x Garten am See, etsen op papier 39x29cm Cond:G

W. Hogarth, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Gravure 19e eeuws portret William Hogarth gegraveerd door Benjamin Smith(geen moetrand, waarschijnlijk nadruk,steendruk) 38x28cm lithografie op papier Cond:G

Kerfsnede dekseldoos
Startprijs 25 EUR

Gesigneerde Friese kerfsnede dekseldoos monogram R.W 8,5x15x10cm Cond:G

Koperen tangenset
Startprijs 25 EUR

Drie delige antieke haardset 19e eeuw, messing. 65x68cm Cond:G

Cloisone vaas met vogels
Startprijs 25 EUR

Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G

5 Cakebakvormen
Startprijs 25 EUR

Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G

Gietijzeren sierplaat
Startprijs 25 EUR

Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G

Negen delen agaat
Startprijs 25 EUR

Negen delen agaat, oa, dobbelsteen, dolfij, schildpad, 3 eierdoppen, en drie eieren, 2e helft 20e eeuw 4-17cm Cond:G

IJzeren staande lamp
Startprijs 25 EUR

Grote ijzeren gedraaide staande lamp 20e eeuw, 2-lichts 163cm Cond:G

IJzeren staande lamp
Startprijs 25 EUR

Grote ijzeren staande lamp 20e eeuw, 2-lichts, 170cm Cond:G

Schwarzwalder
Startprijs 25 EUR

Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.