Zes hangers, in diverse groottes, met edelstenen en een ring van edelsteen en zilver. O.a. parelmoer, agaat , koraal. Grootte 3,5-9 cm.
Zilveren set met zes theelepels en een suikerschep met getorste steel en een gecontourneerd heft met Jugendstil bewerking. MT.: Fa. A.J.Driesen Schoonhoven, 1919-1943 L.11-13cm. Suikerschep afwijkend ...
Zilveren cakevork 835/000 met fraaie oud Hollandse afbeeldingen en florale steel bekroond door molen met draaiende wieken mMT.: gebr Niekerk Schoonhoven anno 1945 31gr 20cm Cond:G
Zilveren klontentang met getorste klauwpoten voorzien van Haags lof, als nieuw 835/000 MT.:. J.A.A Gerritsen Zeist ca 1910 12x5cm ca 34gr
Briefopener met fraai gegraveerd zilveren heft 14cm, 835/000 Cond:G
Antiek Russisch zilveren Wodka drinkbekertje met florale gravering en fijne kabelrand, onbekende keuren 84 zolotniks ca 18 gr ø3,0 x4,5 cm ca 1910
Zilveren botermes met plat rond heft met kam en inscriptie 26-5-1946, 835/000. Keurkamer Amsterdam anno 1919, ca 47 gr Cond:G
Ring zilver 925/000 met zirconia's. Ring met in het midden een bloemvorm, ø 12 mm, met daarin een witte ovale zirconia en een rand van roze zirconia's. ø 52 ca. 4.0 gr. De ring is gerhodineerd. Nieuw
Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G
Twee werken monogram D.S 22-1.65 1x kat met vogel, houtskool op papier 28x21 cm cond:G 1x kat met vogel, houtskool op papier 37x45cm Cond:G
Franke omstreeks 1950 Duitse school, landschap met vrouw en kind, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G
Twee Christine Wahl (1935) Duitse school, 1x atelier interieur, en 1x Garten am See, etsen op papier 39x29cm Cond:G
Gravure 19e eeuws portret William Hogarth gegraveerd door Benjamin Smith(geen moetrand, waarschijnlijk nadruk,steendruk) 38x28cm lithografie op papier Cond:G
Gesigneerde Friese kerfsnede dekseldoos monogram R.W 8,5x15x10cm Cond:G
Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G
Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G
Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G
Negen delen agaat, oa, dobbelsteen, dolfij, schildpad, 3 eierdoppen, en drie eieren, 2e helft 20e eeuw 4-17cm Cond:G
Grote ijzeren gedraaide staande lamp 20e eeuw, 2-lichts 163cm Cond:G
Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.