Twee delen antiek ivoor 1 vis, en een spiesbok (hoorn mist) 9-13cm Cond:R/G
Twee delen ivoren snijwerk China omstreeks 1900 met florale voorstellingen 9,7cm Cond:G
Drie oude Oosterse benen gesneden figuren 20e eeuw in goede staat 25-28cm
Drie oude Oosterse benen gesneden figuren 20e eeuw in goede staat, 26-30cm Cond:G
Oosterse benen snuffbottles in de vorm van een naakte oosterse vrouw 20e eeuw 6,5cm Cond:G
Oude benen dekseldoos met gegraveerd havendecor en floraal decor, 20e eeuw in goede staat 3x11x6,5cm Cond:G
Oude Chinese benen gegraveerde opiumpijp op standaard met Geisha decor 20e eeuw in goede staat, 48cm
Chinees benen into tasje met kralen 20e eeuw in goede staat. 15cm
Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G
Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G
Oosterse been gesneden netsuke, voorstellende diverse verstrengelde zeemeerminnen, 20e eeuw 4øcm Cond:G
Oosterse uit been gesneden tabakspijp met vrouwenbuste, 20e eeuw in goede staat 6x4x3cm Cond:G
Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren tempelhond ca. 1900 in goede staat 8cm.
Vijf delen antiek ivoor en been: 3x figuren (1x hoofd weg), 1x kleine tempelhond, 1x briefopener, 2-8cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm
Antieke Chinese houder met schroefdop en centimeter, omstreeks 1900 (stukje hout af) 4-5cm Cond:R/G
Twee oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, rammen, en diverse verstrengelde dieren 2,5-3cm
Acht antieke ivoren miniaturen bestaande uit: 6 olifanten, leeuw en hertsoort (gewei mist stukjes) 1,5-3cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese ivoren netsuke in Boedha vorm (gesigneerd) 3,5cm Cond:G
Drie oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, ratten, man met hoed en laars, en man met karper Cond:G
Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.