Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Porseleinen figuren
Startprijs 10 EUR

4 Porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R

2 Delen Fanyence
Startprijs 15 EUR

Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en lichte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G

2 Kleine vazen
Startprijs 15 EUR

Twee oude Japanse vazen keramiek met craquele glazuur en figuren in landschap decor, 20e eeuw 32cm Cond:G

2 Keramieken vazen
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.

Servies
Startprijs 15 EUR

Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...

Plateel vaasje, Fayancefabriek Arnhem
Startprijs 20 EUR

Antieke Arnhemse fayence platelen bolvaasje omstreeks 1920 8,5x8,5ø cm Cond:G

2 Keramieken vazen
Startprijs 20 EUR

Twee oude Duitse keramieken vazen gesigneerd, 20e eeuw.1 maal 50er jaren bruin-grijs handarbeid W.R. 1 maal grijze vaas met florale decors, geglazuurd handarbeid G.M. 103/30. 31-35cm Cond:G

Aardewerken kom
Startprijs 20 EUR

Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekramd) 10,5x23x18,5 ø cm Cond:R

Kaststel Delfts blauw
Startprijs 20 EUR

Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G

Pindaset, gemerkt M
Startprijs 20 EUR

Art Deco keramieken pindaset, gemerkt M in Appel ca. 1930 met grijskleurig glazuur in goede staat 8-17cm.

3 Delen aardewerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G

11 Wedgwood borden
Startprijs 20 EUR

Elf oude wedgewood borden o.a Etruria Engeland, porte Dángeterre met florale decors (minimale chip mogelijk) 26,5ø cm Cond:G

3 Delen Hollands aardewerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G

3 Japanse vaasjes
Startprijs 20 EUR

Drie Japansen antieke vazen omstreeks 1900, een dekselvaas met bloemen en vogel(stukje Foohond af) en twee grote vazen met krijgers (minimale chips bovenrand) 23x26cm Cond:R

4 Delen porselein
Startprijs 20 EUR

Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...

Kinder servies Petrus Ragout
Startprijs 20 EUR

Antiek 8-delig Petrus Regout Maastricht kinderservies (creme/goud), beschadigingen 9-21cm. Cond.: R

Twee aardewerken figuren
Startprijs 20 EUR

Twee aardewerken figuren 20e eeuw: 1x bisquit porseleinen schaakspeler en 1x keramieken Spaanse gitarist OH. Chebon Cafe 26-38cm.

Zuid Holland platelen blaker
Startprijs 25 EUR

Antieke Zuid Hollandse platelen blaker omstreeks 1920 met floraal decor polychrome in goede staat 6,5x11,5cm

Bord Makkum
Startprijs 25 EUR

Gesigneerd Hollands Makkum keramieken polychrome bord met tekst: College van Procureurs Generaal 20e eeuw (in doos) 31øcm Cond:G

2 Chinese borden
Startprijs 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met floraal decor(beschadigd en gelijmd) Cond:R

2 Beeldjes van danseresjes
Startprijs 25 EUR

Twee oude porseleinen danseressen, beide licht beschadigd, grotere gemerkt Napel 12-21cm Cond:R

Twee porseleinen figuren
Startprijs 25 EUR

Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G

Vier Imari borden
Startprijs 25 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor( kleinere bord heeft haarscheuren) Cond:R/G

Drie porseleinen groepen met koets
Startprijs 25 EUR

Drie oude porseleinen groepen met koetsen 20e eeuw (1x paardenhoofd beschadigd) 14-26cm. Cond.: R-G