Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruk) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse gravures betreffende veldslagen Friedrich de 2e (vlekken en beschadigingen) Lud.Wolf inventet, ringek sculp, peske sculp 29x22cm Cond:M
Ernest Marweffe, 1866-1913, moeder met kind (verkleurd) ets op papier. Cond: R\G
Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G
Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G
Japanse school, Kobayashe 1884-1949, oosterse landschappen, aquarel op papier, 45x30 cond:G
Ets 18e eeuws G.P.Rugendas pinx Christiana Rugendas Sculp et excud Aug. vindel, reiziger te paard, ets op papier 14,5x13cm Cond:R/G
Twee antieke gravures 18e eeuw, een petite marine A.V.D Velde pinx, gegraveerd door J.P.le Bas (1707-1783)(beschadigd) en een Vue des environs de hefsingque, naar een schilderij van J.Pillement, gegra...
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G
Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G
Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G
Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G
L.E Ferrier omstreeks 1900 Franse school, twee kinderen die een leraar een streek leveren. 21,5x26cm Aquarel op papier. Cond:G
Antieke ets Bartholome Kilian sculps, Anna Maria Johann Daniel Fingerlin, eine geborene Bunkin (19e eeuwse nadruk) 23x16cm Cond:R/G
Twee etsen met figuren, 1x Hanmes (1936) 1x W.H Luipe? 1972, etsen op papier 23x20, en 34x25cm Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G
Twee werken monogram D.S 22-1.65 1x kat met vogel, houtskool op papier 28x21 cm cond:G 1x kat met vogel, houtskool op papier 37x45cm Cond:G
Franke omstreeks 1950 Duitse school, landschap met vrouw en kind, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G
Twee Christine Wahl (1935) Duitse school, 1x atelier interieur, en 1x Garten am See, etsen op papier 39x29cm Cond:G
Gravure 19e eeuws portret William Hogarth gegraveerd door Benjamin Smith(geen moetrand, waarschijnlijk nadruk,steendruk) 38x28cm lithografie op papier Cond:G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis in het groen, tekening op papier 30x24cm Cond:G