Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruk) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G

3 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Drie 18e eeuwse gravures betreffende veldslagen Friedrich de 2e (vlekken en beschadigingen) Lud.Wolf inventet, ringek sculp, peske sculp 29x22cm Cond:M

Schilderij, Marweffe
Startprijs 15 EUR

Ernest Marweffe, 1866-1913, moeder met kind (verkleurd) ets op papier. Cond: R\G

Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startprijs 15 EUR

Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G

Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startprijs 15 EUR

Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G

Oosters aquarel
Startprijs 15 EUR

Japanse school, Kobayashe 1884-1949, oosterse landschappen, aquarel op papier, 45x30 cond:G

Ets 18e eeuw, Rugendas
Startprijs 15 EUR

Ets 18e eeuws G.P.Rugendas pinx Christiana Rugendas Sculp et excud Aug. vindel, reiziger te paard, ets op papier 14,5x13cm Cond:R/G

2 Antieke gravures
Startprijs 15 EUR

Twee antieke gravures 18e eeuw, een petite marine A.V.D Velde pinx, gegraveerd door J.P.le Bas (1707-1783)(beschadigd) en een Vue des environs de hefsingque, naar een schilderij van J.Pillement, gegra...

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 20 EUR

J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G

Franse gravure, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR

Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G

2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G

Gravure, Leon Schenk
Startprijs 20 EUR

Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G

Aart Schouman, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR

Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G

Sepia, L.E. Ferrier
Startprijs 20 EUR

L.E Ferrier omstreeks 1900 Franse school, twee kinderen die een leraar een streek leveren. 21,5x26cm Aquarel op papier. Cond:G

Gravure, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Antieke ets Bartholome Kilian sculps, Anna Maria Johann Daniel Fingerlin, eine geborene Bunkin (19e eeuwse nadruk) 23x16cm Cond:R/G

B. Rosiak
Startprijs 20 EUR

Barbara Rosiak 1978, Venecja ets op papier.Cond:G

2 Etsen, figuren en watergeest
Startprijs 20 EUR

Twee etsen met figuren, 1x Hanmes (1936) 1x W.H Luipe? 1972, etsen op papier 23x20, en 34x25cm Cond:G

Carvajal '66
Startprijs 25 EUR

Carvajal 66, bergachtig landschap Gouache op papier 40x55cm Cond:G

Schilderij, boerderij bij avond
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G

2x Kat,D.S.
Startprijs 25 EUR

Twee werken monogram D.S 22-1.65 1x kat met vogel, houtskool op papier 28x21 cm cond:G 1x kat met vogel, houtskool op papier 37x45cm Cond:G

Franke
Startprijs 25 EUR

Franke omstreeks 1950 Duitse school, landschap met vrouw en kind, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G

2 Etsen, C. Wahl
Startprijs 25 EUR

Twee Christine Wahl (1935) Duitse school, 1x atelier interieur, en 1x Garten am See, etsen op papier 39x29cm Cond:G

W. Hogarth, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Gravure 19e eeuws portret William Hogarth gegraveerd door Benjamin Smith(geen moetrand, waarschijnlijk nadruk,steendruk) 38x28cm lithografie op papier Cond:G

Tekening Stutterheim
Startprijs 30 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis in het groen, tekening op papier 30x24cm Cond:G