Twee 16e eeuwse Chinese Ming porseleinen borden met drakendecor(beide borden randschade) 18-18,5øcm Cond:G
Vijf delen Herend porselein 20e eeuw met floraal en gouddecor, twee tafelklokken dubbele zoutnap en twee eierdoppen Cond:G
Grote 19e eeuwse goudImari bloempot op hoge poten, vleermuis en floraal decor(chip bovenrand) 27x29ø Cond:R
Antieke spekstenen geurverdrijver met foohonden omstreeks 1900 21x21x6 Cond:G
Chinees keramieken Celadon kom 14e eeuws, licht groene glazuur Yuan dynasty 1279-1368 met expertise in goede staat 6x15,1cm
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen theebus, octagonaal met florale decors rondom en zilveren dop(gebarsten) 12x9,5x5,5cm Cond:R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren montuur en deksel, met vogel en bloesemdecor 25cm Cond:R
Achtiende eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en vogeldecor, 28cm Cond:G
Negentiende eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met zilveren montuur en deksel, floraal decor(haarlijn) 17cm
Oude Chinese Familie Verte vaas, 1e helft 20e eeuw, 6 hoekig met vlinder en floraal decor, 18x18x7,6cm Cond:G
Cinees Kang Xy bord met zilveren beugel, 17e-18e eeuws, bord beschadigd, met figuren decor , Kang Xy gesigneerd 27øcm Cond:R