Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke imari schaal
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal, in lotusbloemvorm met gouddecor binnenin, en floraal decor aan de buitenkant, 11x21,5øcm Cond:G

Gemberpot
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot in Kang Xy stijl, met rondom figuren in goede staat. 25.5x21cm

Diverse kop & schotels
Startprijs 80 EUR

Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G

Imari dekselvaas
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse Imari dekselvaas met ribben en bloemenvaasdecor(stukje deksel ingelijmd) 24x16ø Cond:R

Gemberpot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot 1e helft 20e eeuw met figuren in de tuin decor 13x12,3cm Cond:G

Chinese terracotta vaas
Resultaat: 130 EUR

Antieke Japanse terracotta vaas met teksten 19e eeuw (bovenrand oude restauratie) 23x13cm Cond:R

Jugendstil vaas
Startprijs 90 EUR

Grote terracotta Jugendstil vaas ca. 1900, gesigneerd Roiback? en genummerd 2008. Rondom tweedimensionaal decor van flora 42cm. Cond.: G

2 Rechthoekige imari borden
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse goud Imari porseleinen borden met geschulpte rand 15x15cm Cond:G

Kinder servies Petrus Ragout
Startprijs 20 EUR

Antiek 8-delig Petrus Regout Maastricht kinderservies (creme/goud), beschadigingen 9-21cm. Cond.: R

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met bloesemtakken decor, gesigneerd, wel beschadigd 22x8ø Cond:R

2 Grote imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met bloemenmanddecor(1 beschadigd) 30x14,5ø Cond:R

Ming Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm

7 Imari pijpvaasjes
Startprijs 150 EUR

Zeven 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaasjes met decors van flora en figuren (2 met minimale beschadiging) 9-16cm. Cond.: R-G

Antieke beeldengroep
Resultaat: 120 EUR

Negentiende eeuwse Franse bronzen figuur met vuurvergulding, gesigneerd: Rancoulet (Ernest Ranvoulet 1870-1915) voorstellende een verliefd stel op Onyx voet, premier pas, 23cm Cond:G

Ming Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 25cm

Goudimari bord
Startprijs 50 EUR

Groot 19e eeuws goud imari bord met geschulpte omranding, paarden decor, 30,5cm Cond:G

4x Japans porselein
Startprijs 45 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijipvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R

Imari knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderd floraal en gouddecor (chip, en hals gerestaureerd)32x18cm Cond:R

2 Kutani vaasjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen pijpvaasjes, omstreeks 1900 met bloem en vogeldecor, gesigneerd, 15,5cm Cond:G

2 Grote imari borden
Startprijs 125 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G

2 Imari borden
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met landschapsdecor (chips rand) 22cm Cond:R

Imari knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Imari porseleinen knobbelvaas 19 eeuws, met floraar decor, in goede staat, 19cm

6 Delen kutani
Startprijs 75 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans Kutani porselein en aardewerk, 2 vaasjes, 1 hoog vaasje, bolvaasje, bolvaasje op hoge poten, eenden en theepot, figuren en rijstveld decor (aantal beschadigingen) Cond:R/G

Ming Figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese Teracotta ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 26,7cm Cond:G