Benen kompas met zonnewijzer, graden aanduiding, diverse plaatsen Amerikaanse kust. made by Ansonia clock USA, 20e eeuw 9x6x2cm 20e eeuw Cond:G
Antieke ivoren Netsuke, gesigneerd, voorstellende een oude Chinese man met wandelstok en kind op de schouder 6cm Cond:G
Grote antieke ivoren slagtand met olifanten en krokodillen voorstellingen (top gerepareerd), 65cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese ivoren pagode toren met bellen, omstreeks 1900, beschadigingen 20,3cm Cond:R
Antieke Chinese ivoren visser met karper, omstreeks 1900, in goede staat 17cm
Zeer grote antieke ivoren beeld, Oosters met figurendecor, staande op een met Ivoor ingelegde houten sokkel(minimale beschadiging mogelijk)61cm Cond:G
Zeldzaam antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, gesigneerd, voorstellend een Chinese handwerkende timmerman met gereedschap. Mooie kwaliteit 16x20x11cm. Cond.: G
Twee delen ivoor, houder met dierendecor, en buste van man 8,5-17,5cm Cond:G
Drie antieke ivoren figuren in vaasvorm, in goede staat 14-17cm Cond:G
Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G
Twee delen ivoor, vogel en man met hoofdbedekking en trommel 26-30cm Cond:G
Twee delen antiek ivoor, buste met hoofdtooi, meisjeshoofd met muts 10cm Cond:G
Antieke ivoren krokodil op maladief basis, en een hoofd op balk, in goede staat 16,5-20cm
Antieke Chinese ivoren figuur, ivoor 18e19e eeuws, voorstellende een Chinese oude man 6,5,5x5 Cond:G
Negentiende eeuwse antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, voorstellende een liggende man met bewerkte kledingstijl, 9cm Cond:G
Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G