Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdamse School dressoir
Resultaat: 400 EUR

Amsterdamse School dressoir ca. 1930-1950 "'t woonhuis Amsterdam" van pallisander met notenhout fineer en originele sleutel. 49x89x200cm. Cond.: G

Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR

Antieke Spaanse salontafel van kastanjehout, met lades 18e eeuws, 50x160x63cm Cond:G

Barok kast
Startprijs 750 EUR

Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.

Eiken dekenkist
Resultaat: 110 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehout fineer Louis Seize stijl wandtafel met 2 kantellades en bandintarsia. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw (lichte fineerschade) 71x76x38cm. Cond.: G

Eiken hangoortafel
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten hangoortafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x65x85cm.

Hangoor commode
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten commode met aan beide zijden verlengbaar blad. Stijlmeubel 20e eeuw met 3 lades en koperen beslag, in goede staat 72x80x46cm.

Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd
Startprijs 300 EUR

Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G

Mahonie commode
Startprijs 400 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G

Zwart gepolitoerd tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Antieke zwart gelakte bijzettafel omstreeks 1900 met extra etage, staande op wieltjes, in goede staat, 8 kantig blad 75x74x74cm Cond:G

Tafel met tegels
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten tafel met 15 antieke Hollandse wandtegels met figuren dieren etc.(interessant) 60x52x80cm Cond:R/G

Beschilderde 2-laden commode
Resultaat: 50 EUR

Kleine beschilderde oude grenenhouten 2-laden commode met op het blad decor van een landschap met koe, 2e helft 20e eeuw 48x73x30cm. Cond.: G

Engelse eiken 1-deurs kast
Resultaat: 120 EUR

Antieke eikenhouten halkastje, 1deurs omstreeks 1900 Jugendstil in zeer goede staat, 164x63x41cm

Ovaal tafeltje, Louis Seize stijl
Resultaat: 30 EUR

Louis Seize stijl tafel, mahoniehout 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x36x45cm

Eiken bureaustoel
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten bureaustoel met lederen zitting en rugleuning ca. 1920 in goede staat 80x55x55cm.

Mahoniehouten naaitafeltje
Resultaat: 110 EUR

Leuke Duitse antieke Louis Philippe naaitafel, mahonie fineer, met vakverdeling omstreeks 1870 (kleine lijstjes missen) 78x42x48cm Cond:R/G

Mahonie porseleinkast
Resultaat: 650 EUR

Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G

2 Windsor kinderstoeltjes
Startprijs 120 EUR

Twee Engelse 19e eeuwse iepenhouten Windsor kinderarmleunstoelen, in goede staat 70x42x32cm

Boekenmolen
Resultaat: 80 EUR

Oude Engelse mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw en met lederen blad, in goede staat 56x43x42cm Cond:G

Halve maan tafel met 1 lade
Startprijs 180 EUR

Duitse notenfineer Biedermeierstijl halve maantafel met lade, 21e eeuw in goede staat 75x75x38cm Cond:G

Biedermeier breistoel
Startprijs 75 EUR

Mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering in goede staat 89x73x58cm.

Biedermeier fauteuil
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse Biedermeier fauteuil met goede velours stoffering in goede staat 106x84x67cm.

Lodewijk stoel
Resultaat: 140 EUR

Oude LOuis Quinze stijl stoel, 2e helft 20e eeuw 102x70x82cm. Cond.: G

6 Stoelen
Startprijs 200 EUR

Zes Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met goede biedermeier stijl stoffering, omstreeks 1900 120x40x45cm Cond:G