Amsterdamse School dressoir ca. 1930-1950 "'t woonhuis Amsterdam" van pallisander met notenhout fineer en originele sleutel. 49x89x200cm. Cond.: G
Antieke Spaanse salontafel van kastanjehout, met lades 18e eeuws, 50x160x63cm Cond:G
Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.
Mahoniehout fineer Louis Seize stijl wandtafel met 2 kantellades en bandintarsia. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw (lichte fineerschade) 71x76x38cm. Cond.: G
Eikenhouten hangoortafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x65x85cm.
Wortelnoten commode met aan beide zijden verlengbaar blad. Stijlmeubel 20e eeuw met 3 lades en koperen beslag, in goede staat 72x80x46cm.
Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G
Antieke zwart gelakte bijzettafel omstreeks 1900 met extra etage, staande op wieltjes, in goede staat, 8 kantig blad 75x74x74cm Cond:G
Antieke Hollandse eikenhouten tafel met 15 antieke Hollandse wandtegels met figuren dieren etc.(interessant) 60x52x80cm Cond:R/G
Kleine beschilderde oude grenenhouten 2-laden commode met op het blad decor van een landschap met koe, 2e helft 20e eeuw 48x73x30cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten halkastje, 1deurs omstreeks 1900 Jugendstil in zeer goede staat, 164x63x41cm
Louis Seize stijl tafel, mahoniehout 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x36x45cm
Eikenhouten bureaustoel met lederen zitting en rugleuning ca. 1920 in goede staat 80x55x55cm.
Leuke Duitse antieke Louis Philippe naaitafel, mahonie fineer, met vakverdeling omstreeks 1870 (kleine lijstjes missen) 78x42x48cm Cond:R/G
Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Twee Engelse 19e eeuwse iepenhouten Windsor kinderarmleunstoelen, in goede staat 70x42x32cm
Oude Engelse mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw en met lederen blad, in goede staat 56x43x42cm Cond:G
Duitse notenfineer Biedermeierstijl halve maantafel met lade, 21e eeuw in goede staat 75x75x38cm Cond:G
Mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering in goede staat 89x73x58cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse Biedermeier fauteuil met goede velours stoffering in goede staat 106x84x67cm.
Oude LOuis Quinze stijl stoel, 2e helft 20e eeuw 102x70x82cm. Cond.: G