Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors in goede staat (minimale chip) 22-23ø cm Cond:G

7 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 450 EUR

Zeven 18e eeuwse borden Chinees porselein, met mazarin blauw en pompadou rose, floraal en gouddecor (lichte randschades) 22,5ø cm Cond: R/G

Peking glazen vaasje
Startprijs 170 EUR

Oud Chinees Pekingglazen knobbelvaasje met drakendecor, stukje uit bovenrand. 15x7,5øcm Cond:R

2 Porseleinen wandlampen (Sitzendorf/Thüringen)
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen 2-lichts wandlampen met decor van goud en opgewerkte bloemen 2e helft 20e eeuw. In goede staat (minimale chip mogelijk) 32x31x14cm.

2 Meissen kopjes
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen kopjes met bloemendecor en gouddecoratie, 20e eeuw in goede staat 8x7ø cm Cond:G

4 Delen Meissen
Startprijs 70 EUR

Vier delen Duits Meissen porselein, 20e eeuw, theepot, soepkom onderschotel kopje, in goede staat.

Handbeschilderde plaquette bloemen
Startprijs 120 EUR

Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor gemertk: F.S. 95. handbeschilderd 35x25cm Cond:G

Hutschenreuther figurengroep
Startprijs 200 EUR

Oude Hutschenreuther porseleinen figurengroep, voorstellende 2 dansers omstreeks 1970 gesigneerd G.Granget, in zeer goede staat 25cm

2 Vergulde kop & schotels
Resultaat: 90 EUR

Twee porseleinen Biedermeier kop en schotels met kasteeldecor, 21e eeuw naar oud voorbeeld, gemerkt A.R. 13x12øcm Cond:G

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 200 EUR

Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm

Rosenthal vaas
Startprijs 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas, Selb Bavaria midden 20e eeuw in goede staat met blauwe rozen en gouddecor 20x11cm ø Cond:G

Porseleinen panter
Startprijs 650 EUR

Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. (u 1221 ) Cond:G 33x42x20cm

4 Delen Hongaars porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen oud Hongaars porselein, o.a. Herend Budapest Aquincun, Hollohaza (3 vazen en 1 kandelaar) in goede staat 16-22cm Cond:G

2 Rosenthal vazen
Startprijs 80 EUR

Twee oude Duits porseleinen Rosenthal vazen omstreeks 1980, 1 wit modern Beate Kuhn, 1 studioline gesigneerd blauw -wit. 16-17cm Cond:G

KPM porseleinen beertje
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse porseleinen K.P.M ijsbeer, 2e helft 20e eeuw 10,5cm Cond:G

Porseleinen zeehond
Resultaat: 260 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend een zeehond, gesigneerd T.Kärwer, H220. omstreeks 1930 18x20x16cm Cond:G

8 Zwiebelmuster schalen
Startprijs 50 EUR

Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G

Bloempot
Startprijs 40 EUR

Duitse Jugendstil keramieken bloempot, Bonn Franz Ant merlem omstreeks 1900 (stuk uit binnenrand) 25x30øcm Cond:R

Meissen vaasje
Startprijs 80 EUR

Stadt Meissen vaasje porselein, 1000 Jahre Meissen 1929 met Chinees georienteerde florale beschilderingen en gouddecor, in goede staat 14x13cm ø Cond:G

Porseleinen dekselvaas, Hutschenreuther
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse porseleinen Hutschenreuther dekselvaas met hoorn des overvloeds, bloemen en gouddecor Lorens Selb. omstreeks 1900 Jugendstil 39x18øcm in goede staat.

Dresden porseleinen kandelaar
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Dresdner porseleinen kaarskandelaar met putti en rozen omstreeks 1950 in goede staat 20cm

Porseleinen figurengroep
Startprijs 90 EUR

Oude Duitse Thüringer porseleinen figuren groep, 20e eeuw Volkstadt Rudolstadt, twee musicerende figuren bij tafel.(beschadigd) Cond:R/G

2 Majolica bloempotten
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G

Antiek servies
Resultaat: 90 EUR

Antiek Frans Limoges porseleinen servies ca. 1900 bestaande uit: 23 borden, 1x grote schaal met treef, 10x soepborden, 12x ontbijtborden, 7x ovale schaal, 2x sauskom, 3x hoge schaal, 1x grote terrine,...