Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Porseleinen figuren, Napels
Startprijs 50 EUR

Twee oude Napels Italie porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw vrouw met karaf en man met fruit Cond:G 25cm

Porseleinen hond
Startprijs 180 EUR

Grote oude porseleinen Dog, Pfeffer Gotha gemerkt 20e eeuw in goede staat, 27x33x9cm Cond:G

Figuur, Han Dynasty
Startprijs 800 EUR

Grote Chinese terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C. 206-220 AD, voorstellende een wachter met restbeschildering, in goede staat 45cm

11 Diverse porseleinen beelden
Startprijs 80 EUR

Elf antieke porseleinen figuren, waaronder twee dekselfiguren, en 9 figurengroepen( 3 beschadigd) 6-12cm Cond:R/G

7 Hondjes van porselein/keramiek
Resultaat: 40 EUR

Zeven oude porseleinen (2x keramiek) honden 20e eeuw o.a. Duitsland, 8-16cm. (1x beschadigd) Cond.: R-G

Servies
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam groot oud Hollands porseleinen servies, koninklijke plazuid Gouda, edel porselein omstreeks 1930, bestaande uit: 3 grote vleesschalen ovaal, 2 sauskommen,2 grote open schalen, 3 ovale kleine ...

2 Vazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke vazen, Chinees porselein met florale decors, in goede staat 58x23cm

Imari viskom
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen viskom met tuin en floraal decor(chip bovenrand) 28x37cm ø Cond:R

2 Imari vazen
Resultaat: 180 EUR

Twee grote Imari porseleinen vierkante vazen, met tuin en paradijsvogel decor, 37x17x17cm Cond:G

Imari vaas, bronzen montuur
Resultaat: 100 EUR

Goudimari porseleinen vaas met vergulde bronzen armaturen met draken landschap en floraal decor 49cm Cond:G

2 Imari dekselvazen + Foohonden
Resultaat: 500 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari dekselvazen met Foohonden en floraal decor (van 1 deksel is de foo-hond gerestaureerd) 56x25cm ø Cond:G

5 Imari schaaltjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met floraal en kinddecor, geschulpte omranding 1 beschadigd, 4 goed 15,2 cm ø Cond:R/G

2 Imari petroleumlampen
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse petroleumlampen, porselein met bronzen monturen, florale decors, klauwpoten, omstreeks 1880, met geetste glazen brandkappen 50cm Cond:G

3 Apothekers potten
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke keramieken polychrome apothekerspotten met Latijnse teksten omstreeks 1900. 11ø x22cm in goede staat.

Groot Imari bord
Startprijs 100 EUR

Zeer groot 19e eeuws Imariporseleinen sierbord met floraal decor, in goede staat 47øcm

2 Imari pijpvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met vlakken en diverse florale decors in de coulissen. 19,8cm in goede staat.

Imari wierookbrander + bord
Resultaat: 30 EUR

Imari porseleinen wierookbrander met Foohond, 19e eeuws, fijngeschilderd decor met paradijsvogels, vleesschaal(gerepareerd)25-37cm Cond:R

6 Imari kop & schotels
Resultaat: 125 EUR

Zes 19e eeuwse imari porseleinen kop (6x goed) & schotels (5x goed, 1x gelijmd) 6xø11cm. Cond.: R-G

Imari kraagvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvaas met floraal en drakendecor, 30x15øcm Cond:G

3 Imari borden
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met Chinese tuin, met vogels, goud en vlinder decor, met geschulpte rand 21,5ø cm Cond:G

3 Imari borden
Startprijs 100 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, twee grotere borden hebben haarlijn 21-25cm Cond:R/G

Imari bord
Startprijs 30 EUR

Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G

6 Imari kommen met deksel
Startprijs 180 EUR

Zes antieke Imari porseleinen kommen met deksels 19e eeuws met floraal en gouddecor(gemerkt) 9x13øcm Cond:G

Groot Imari bord
Startprijs 40 EUR

Groot antiek Imari porseleinen sierbord ca. 1900 met decor van goud, paradijsvogels en landschappen ø37cm. Cond.: G