Ongesigneerd 19e eeuwse achterglasschildering, met bergen dorp en figuren en beek, met bol glas en bladgouden lijst. 50x57cm Cond:G
Jan Lodeizen 1939, 1892-1980 vaas met bloemen in Art deco stijl, olieverf op linnen 45x33cm Cond:G
Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond:G
Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren op het strand, olieverf op linnen 60x80cm cond:G
P.A. Schipperus 1840-1929, Hollands landschap met koeien bij een drenkplaats , olieverf op paneel 33x43 Cond:G
Dick Bruna (nijntje) Utrecht 1927. Oma en opa, met mijn allerbeste wensen en dank voor de samenwerking Dick 28-4-72 lithografie op papier 40x60cm Cond:G
Drieluik van Ad van den Brink ( 1944 Oosterhout - ), acryl op linnen, schimmende figuren in mooie kleurencomposities 50x60cm. Cond.: G
Indische miniatuur, omstreeks 1750, in 1958 gekocht uit prive collectie van mr. Shilindra Singh, secretaris van de Indiasche ambassade te Teheran, dekkende verf en gouddecor 16x11,5cm Goache op papier...
Mia Dikken (Delden), gouache op papier, damesportret 28x39cm. Cond.: G
Louis Stutterheim ( Rotterdam 1873 - 1943), olieverf op paneel, kruik met wilde bloemen 70x60cm. Cond.: G
Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods met kind met verdiept paneel. 19e eeuw 31x27x2,7cm.
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Franz Skarbina 1885 ( 1849 - 1910), potlood op papier, studietekeningen 27x19cm.
Kyrillisch gesigneerd ca. 1920, Viktor Alexejenitsch Bobov ( 1842 - 1918), aquarel op papier, meisjesportret 39x29cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G
Heine 20e eeuw, stilleven met spelende jonge poesjes, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Gesigneerd M.A Koekoek, 19e eeuws(niet toegeschreven) romantisch landschap met figuren en vee aan een rivier(oudere bedoeking) mooie empire lijst, olieverf op linnen 70x60cm Cond:G
Jan Zondag 1965, 1891-1982 Blaricum, titel maannacht 100x80cm olieverf op paneel Cond:G
Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met schaapsherder en schapenkudde 58x35cm. Cond.: G
Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G
Jenö Ring Kasnar 1911 (Hongaarse School), olieverf op linnen, sprokkelhout verzamelaar in de winter 86x110cm. Cond.: G
Martin Wollmer ( 1939 Köln - Duitse School), olieverf op paneel, compositie van diverse personen 104x96cm. Cond.: G