G.Snel omstreeks 1920 stilleven met kan en fruit, olieverf op linnen 50x42cm Cond:G
F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50cm Cond:G
Gerard Diepeveen Enschede, musicale voorstelling, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
L.Lallemand 1891-1959 (Louis) stilleven, verso Honamage a Louis Lallemand, olieverf op linnen 60x30 Cond:G
Rashidth '03, acryl op papier, moderne voorstelling 30x40cm. Cond.: G
Wessels '75, olieverf op linnen, schilderij naar Murillo, fruitetende jongens 40x60cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse werken: 1x ets, landschap aquatint 19x14cm. , 1x ets, portret Prusus Fils de Tibere 17x12cm. en 1x Griekse dames (steendruk?) 18x12,5cm. Cond.: G
H. van Langen ( 1874-1964), olieverf op linnen, boerenvrouw bij haard 40x60cm. Cond.: G
Twee keer Rose Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014 twee baby portretten, tekening op papier Cond:G
3x metten Koornstra 1912-1978, drie voorstellingen met figuren, lithografie op papier Cond:G
L. Gilissen, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 95x130cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e/18e eeuw tekeningen met rood krijt voorstellende een naakte man met een laurierblad voor schaamstreek, in goede originele staat. 29,5x20,5cm
Twee vroege 19e eeuwse ingekleurde gravures, nieuwjaars en zege wensen anno 1819, en anno 1820, met handgeschreven Nederlandse teksten(beschadigd) 41x31cm Cond:R
Twee werken Duitse School ca. 1940: 1x Perry winters dorp (olieverf op linnen 50x100cm. en 1x ongesigneerd Berlijn, olieverf op paneel 70x50cm. Cond.: G
Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G
Twee werken 17e-18e eeuw: 1x Tulp, aquarel 15x11cm. en 1x ets van een landschap met koeien, gesigneerd Vivares (Francois Vivares 1709-1780) 14x11cm. Cond.: G
Gerard Krol, boerenschuur met stro en kippen, olieverf op linnen 31x40cm Cond:R
J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G
Jan Kelderman, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1900, kerkinterieur met non, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G