Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Stilleven ca. 1900
Startprijs 40 EUR

G.Snel omstreeks 1920 stilleven met kan en fruit, olieverf op linnen 50x42cm Cond:G

Schilderij, clown
Startprijs 40 EUR

A.S.G. Steinhagen, Clowns, Batik op zijde 33x63 cm Cond:G

Schilderij, Ruhe
Startprijs 40 EUR

F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50cm Cond:G

Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 40 EUR

Gerard Diepeveen Enschede, musicale voorstelling, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

L. Lallemand, stilleven
Startprijs 40 EUR

L.Lallemand 1891-1959 (Louis) stilleven, verso Honamage a Louis Lallemand, olieverf op linnen 60x30 Cond:G

Rashidth 2003
Startprijs 40 EUR

Rashidth '03, acryl op papier, moderne voorstelling 30x40cm. Cond.: G

Wessels 75
Startprijs 40 EUR

Wessels '75, olieverf op linnen, schilderij naar Murillo, fruitetende jongens 40x60cm. Cond.: G

3 Werken, 18e-19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie 18e eeuwse werken: 1x ets, landschap aquatint 19x14cm. , 1x ets, portret Prusus Fils de Tibere 17x12cm. en 1x Griekse dames (steendruk?) 18x12,5cm. Cond.: G

Schilderij, H. van Langen
Startprijs 40 EUR

H. van Langen ( 1874-1964), olieverf op linnen, boerenvrouw bij haard 40x60cm. Cond.: G

2 Babyportretten
Startprijs 40 EUR

Twee keer Rose Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014 twee baby portretten, tekening op papier Cond:G

3x Metten Koornstra
Startprijs 40 EUR

3x metten Koornstra 1912-1978, drie voorstellingen met figuren, lithografie op papier Cond:G

L. Gilissen
Startprijs 40 EUR

L. Gilissen, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 95x130cm. Cond.: G

Tekening, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 17e/18e eeuw tekeningen met rood krijt voorstellende een naakte man met een laurierblad voor schaamstreek, in goede originele staat. 29,5x20,5cm

2 Nieuwjaarswensen
Startprijs 40 EUR

Twee vroege 19e eeuwse ingekleurde gravures, nieuwjaars en zege wensen anno 1819, en anno 1820, met handgeschreven Nederlandse teksten(beschadigd) 41x31cm Cond:R

2x Duitse School
Startprijs 40 EUR

Twee werken Duitse School ca. 1940: 1x Perry winters dorp (olieverf op linnen 50x100cm. en 1x ongesigneerd Berlijn, olieverf op paneel 70x50cm. Cond.: G

Diverse werken N.J.
Startprijs 40 EUR

Monogram N.J. 60-er jaren, map met zeer veel werken op papier. Diverse voorstellingen en technieken 80x55x74cm. Cond.: G

Schwelgin
Startprijs 45 EUR

Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G

2 Werken, 17e-18e eeuw
Startprijs 45 EUR

Twee werken 17e-18e eeuw: 1x Tulp, aquarel 15x11cm. en 1x ets van een landschap met koeien, gesigneerd Vivares (Francois Vivares 1709-1780) 14x11cm. Cond.: G

Gerard Krol
Startprijs 45 EUR

Gerard Krol, boerenschuur met stro en kippen, olieverf op linnen 31x40cm Cond:R

J.H.W Wittenberg
Startprijs 50 EUR

J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G

Ongesigneerd
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G

J. Kelderman, bloemstilleven
Startprijs 50 EUR

Jan Kelderman, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Naief schilderij paarden
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G

Schilderij kerk
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, kerkinterieur met non, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G