Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
10 glazen parfum flacons 5595
10 glazen parfum flacons

Resultaat:

60 EUR

10 glazen parfum flacons 5584
10 glazen parfum flacons
Startprijs 50 EUR
Bijzettafel met kerfsnede 4241
Bijzettafel met kerfsnede
Startprijs 25 EUR
Verkocht
4 Eikenhouten stoelen 4206
4 Eikenhouten stoelen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engels spiegelbuffet 4251
Engels spiegelbuffet

Resultaat:

90 EUR

Schilderij C.Koppenol 1050
Schilderij C.Koppenol
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Kurt Bartel 1212
Kurt Bartel

Resultaat:

100 EUR

Barometer 2213
Barometer
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Barometer 2054
Barometer

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ivoren Corpus aan kruis 2203
Ivoren Corpus aan kruis

Resultaat:

225 EUR

Jan te Wierik 1028
Jan te Wierik
Startprijs 750 EUR
Eiken armleunstoel 1880 4218
Eiken armleunstoel 1880
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Grote imari borden 6255
2 Grote imari borden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Rond gestoffeerd voetenbankje 4167
Rond gestoffeerd voetenbankje

Resultaat:

25 EUR

Krist. bonbonniere met zilveren beugel 341
Krist. bonbonniere met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
18e eeuws Delfts bord 6410
18e eeuws Delfts bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek servies 6401
Antiek servies

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse sidetable 4160
Engelse sidetable

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gouden broche met onyx 333
Gouden broche met onyx

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Delen diversen 2174
3 Delen diversen

Resultaat:

30 EUR

C. van de Hart 1006
C. van de Hart
Startprijs 400 EUR
Schilderij Rusland 1001
Schilderij Rusland
Startprijs 2.500 EUR
Zwarte etagere tafel 4232
Zwarte etagere tafel
Startprijs 20 EUR
4 Franse Sevres doosje, 19e eeuw 6363
4 Franse Sevres doosje, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR