Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring met rozekwarst en diamant
Startprijs 130 EUR

Elegante ring 416/000 met rozekwarts en zwart diamant. Ring met een vierkant gefacetteerde rozekwarts, 7x7mm, totaal 1,2 crt. en aan weerskanten 2 kleine zwarte diamantjes, totaal 0,04 crt. ø 56 Nieu...

Collier met hanger met smaragd en diamant
Startprijs 100 EUR

Collier met hanger, wit 416/000 met smaragd en diamant. Langwerpige hanger gekruld model bezet met smaragd, totaal 0,45 crt, en diamant, totaal 0,05 crt, bevestigd aan een fijn collier. Grootte hange...

Zilver vergulde koningsarmband
Resultaat: 20 EUR

Zilver vergulde platte koningsarmband. 7 mm breed, lengte 19,5 cm. ca. 7,9 gr.

Creolen met emaille
Startprijs 60 EUR

Creolen,333/000, met groen en blauw emaille. ø buis 3-4 mm ø creool 22 mm ca 3,0 gr.

Witgouden ring met briljant
Startprijs 150 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Brede ring met vierkante kop, 6.5x6.5 mm, met daarin 9 briljanten pave gezet, totaal ca 0.10 crt W. ca 4.3 gr, ø 51 Nieuw

Zilveren schaal, blauwe binnenbak
Resultaat: 250 EUR

Zeer fraaie zilveren schaal, 835/000, met blauwe glazen binnenbak. Hollands. Fraai ajour floraal bewerkte zilveren bak met 4 schilden met buitentaferelen met figuren. De bak staat op bewerkte krulpote...

3-Delig zilveren theeservies
Startprijs 650 EUR

Prachtig drie delig zilveren theeservies, 835/000, Hollands, bestaande uit een theekan, een melkkan en en suikerpot. Laag vierkant gemodelleerd model met afgeronde hoeken en voorzien van verticaal ges...

Gouden ring met briljant
Startprijs 750 EUR

Elegante royale ring GG 585/000 met veel briljanten. Grote markiesvorm, bezet met 18 diamanten, totaal ca 1.3 crt SI-W ( 11x23mm) ca 5.7 gr ø 57

Odeurflacon met zilver
Resultaat: 40 EUR

Kristallen odeurflacon met zilveren, 835/000, dop en kraag. Ovaal langwerpig geslepen kristallen flacon met diagonale lijnen voorzien van zilveren met bloemen bewerkte dop en kraag. 1,8x2,5x8 cm. Voor...

Kleine odeurflacon met zilver
Resultaat: 70 EUR

Kleine kristallen odeurflacon met zilveren, 835/000, dop en kraag. Kegelvormige in facet geslepen kristallen flacon met een bewerkte zilveren dop en kraag. Voorzien van binnenstop. 2,5x7cm. Cond.: G.

Wit gouden choker met Tourmalijn
Startprijs 450 EUR

Designer choker WG 750/000 met tourmalijn en briljant. Spangcollier bestaande uit 3 draden met daaraan een vierkante hanger met druppelvormige groene tourmalijn en 14 briljanten pave gezet, ca 0.105ct...

Broche GG
Resultaat: 90 EUR

Unieke broche GG 585/000 met dop van een odeurflesje. Sierlijke broche gemaakt met krullen met hangend aan de broche een dop van een odeurflesje, gemaakt als klein snuifdoosje. ca. 6.4 gr. Grootte 65...

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 850 EUR

Twee prachtige zilveren tafelkandelaars, 925/000. Sierlijke kandelaars met geschulpte onderrand, welke als bewerking doorloopt in de gehele kandelaar. ø 14 cm hoogte 32 cm. Totaal ca 1130 gr. Cond.: G

Odeurflacon met zilver
Resultaat: 80 EUR

Odeurflacon met zilveren dop en kraag, 835/000. Minaretvormige, in lang gerekte zeshoeken en rondjes geslepen kristallen flacon met bewerkte dop en kraag. Dop wat gedeukt. Voorzien van binnenstop. 4x1...

Zilveren ei met emaille
Startprijs 1.900 EUR

Zilveren ei met emaille op standaard, 88 zolotniks. Prachtig versierd ei met blad en roos motief met emaille, geplaatst op een standaard met 3 klauwpootjes. Verguld aan de binnenzijde van het ei. ø 9x...

Zilveren broodmandje
Resultaat: 150 EUR

Fraaie zilveren broodmand, Hollands 835/000. Schuitvormige broodmand met een uitgezaagd spijlmotief en twee gezaagde grepen. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad. Mt.: Fa. A. Presburg ...

Twee emaille flacons met zilver
Resultaat: 450 EUR

Twee blauw geëmailleerde flacons, een cylindervormig en een ovaal, beiden voorzien van bewerkingen met bloemen en engelen. Grootte 16x47 mm en ø 22x71 mm. Beiden voorzien van binnenstop. Cond.:G

Gouden naaiset in cassette
Resultaat: 620 EUR

Gouden naaiset in cassette met spiegel, Naaiset bestaande uit vingerhoed, schaar, naaldenkoker, rijgnaald en twee priemen 15x13x2cm Cond:G

Gouden choker Briljant
Startprijs 600 EUR

Choker GG 585/000. Het breed verlopend middenstuk is bewerkt geruwd goud met een briljant geslepen diamant van 0.05 SI/W, Finse stijl. Aan het brede middenstuk zit een vierkant geschakeld fijn collier...

Witgouden horloge met briljant
Startprijs 450 EUR

Elegant horloge WG, 585/000, met schakelband en briljant. Fijn horloge met ovale schakels verlopend in grootte, met bewerking en bezet met 8 briljanten. Breedte 20 mm. Lengte 18 cm. Totaal ca 25.45 gr...

Gouden hanger/medaillon, aandenken koning
Startprijs 300 EUR

Unieke hanger GG 585/000,medaillon met anker. "Aandenken der Nationale feest van Willem III, 14 mei 1874." Erkentenis aan den Hr F.C.Schol, door J.h Volant, E. Lombar, L.Gennotte en J.Matheys. Ovaal m...

Aspergeschaal, Villeroy & Boch
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm

Witgouden oorhangers met onyx en diamant
Startprijs 320 EUR

Elegante oorhangers WG 585/000 met onyx en diamant. Fraaie oorhangers met lange smalle pegels van onyx, totaal 9,99 crt, bevestigd aan witgouden brisures bezet met diamantjes, totaal 0,12 crt. Lengte...

Zilveren morellenlepel
Startprijs 90 EUR

Zilveren morellenlepel, 835/000. Lepel met lange steel en kleine bak met schenktuit. De steel loopt puntig en heeft een uitgewerkte klaver. jl.:N 1923 ca. 58 gr. ø 4,5x24 cm Cond.G