27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Bureautje in de Engelse stijl 4114
Bureautje in de Engelse stijl

100 EUR

Gouden ring met jade 483
Gouden ring met jade
Startprijs 300 EUR
2 Grote imari borden 6255
2 Grote imari borden

160 EUR

Zilveren kruithoorn 475
Zilveren kruithoorn

50 EUR

Bruno Bielerfeld 1516
Bruno Bielerfeld

30 EUR

18e eeuws Delfts bord 6410
18e eeuws Delfts bord

100 EUR

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans 1176
Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd schilderij, erotica 1170
Ongesigneerd schilderij, erotica
Startprijs 80 EUR
Antiek servies 6401
Antiek servies

60 EUR

Ivoren snuifdoosje hoofden 2269
Ivoren snuifdoosje hoofden
Startprijs 60 EUR
Koperen waterreservoir + wasbak 2261
Koperen waterreservoir + wasbak
Startprijs 50 EUR
2 Appelketels 2255
2 Appelketels

30 EUR

Gouden ring met amethist 437
Gouden ring met amethist

150 EUR

Eikenhouten kist met snijwerk 4080
Eikenhouten kist met snijwerk
Startprijs 150 EUR
Schilderij, Sven Harald Ahlgren 1131
Schilderij, Sven Harald Ahlgren
Startprijs 125 EUR
Schilderij portret vrouw 1530
Schilderij portret vrouw
Startprijs 30 EUR
Witgouden ring met saffier en briljant 429
Witgouden ring met saffier en briljant
Startprijs 125 EUR
Odeurflacon met gouden dop en hals 423
Odeurflacon met gouden dop en hals

170 EUR

Barok Commode wortelnoten 4075
Barok Commode wortelnoten

150 EUR

Kaart Zutphen 1120
Kaart Zutphen

45 EUR

4 Franse Sevres doosje, 19e eeuw 6363
4 Franse Sevres doosje, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
4 Delen porselein 6349
4 Delen porselein
Startprijs 10 EUR
Barometer 2213
Barometer
Startprijs 35 EUR
Barometer 2054
Barometer

20 EUR