Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote blauw/witte vaas met krijgers
Startprijs 5.000 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen vaas omstreeks 1900 met krijgers decor rondom in de bergen( mooie kwaliteit) in goede staat 48,5x15,5cm

Schilderij, C. Landin
Resultaat: 50 EUR

C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G

Eiken armleunstoel 1880
Startprijs 150 EUR

Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1880
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G

Rond gestoffeerd voetenbankje
Resultaat: 25 EUR

Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G

Schilderij, Hanns Herzing
Startprijs 175 EUR

Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G

2 Cloisone vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G

Engelse sidetable
Resultaat: 275 EUR

Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm

Groen beschilderde ton
Resultaat: 20 EUR

Antieke eikenhouten beschilderde ton met banden omstreeks 1900 bloembeschilderingen 40x24ø Cond;G

Staande lamp
Resultaat: 135 EUR

Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G

Zwarte etagere tafel
Startprijs 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.

Twee 3-lichts wandlusters
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren met messing wandkaarskandelaars 3 lichts in goede staat 27x19x15cm

Porseleinen figurengroep
Startprijs 30 EUR

Figurengroep 2e helft 20e eeuw, licht beschadigd 10,5x12x8cm Cond:R

Spiegel met geëtst glas
Startprijs 40 EUR

Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G

Eiken kist, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G

2 Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschapsdecor minimale randglazuurschades 23,2ø Cond:R/G

Bureautje in de Engelse stijl
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G

Antiek houten beeld
Startprijs 60 EUR

Antiek eikenhouten beeld voorstellende een lachend hoofd omstreeks 1900. In goede staat 31x16x15cm.

Kang Xi bord met bloemdecor
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø in goede staat.

Schilderij C.Koppenol
Startprijs 250 EUR

Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Kurt Bartel
Resultaat: 100 EUR

Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G

Kistje met schilderij en speeldoos
Startprijs 400 EUR

Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd

Houten kistje
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuws notenhouten kist omstreeks 1860 noten en intarsia in goede staat 12x31x19cm

Jan te Wierik
Startprijs 750 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G