Grote antieke Chinese porseleinen vaas omstreeks 1900 met krijgers decor rondom in de bergen( mooie kwaliteit) in goede staat 48,5x15,5cm
C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G
Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G
Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G
Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G
Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G
Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm
Antieke eikenhouten beschilderde ton met banden omstreeks 1900 bloembeschilderingen 40x24ø Cond;G
Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G
Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.
Twee 19e eeuwse gietijzeren met messing wandkaarskandelaars 3 lichts in goede staat 27x19x15cm
Figurengroep 2e helft 20e eeuw, licht beschadigd 10,5x12x8cm Cond:R
Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G
Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschapsdecor minimale randglazuurschades 23,2ø Cond:R/G
Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G
Antiek eikenhouten beeld voorstellende een lachend hoofd omstreeks 1900. In goede staat 31x16x15cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø in goede staat.
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G
Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd
Negentiende eeuws notenhouten kist omstreeks 1860 noten en intarsia in goede staat 12x31x19cm
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G