Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zwarte klok
Startprijs 675 EUR

Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.

Lantaarnklok
Resultaat: 245 EUR

Achtiende eeuwse bronzen uurwerk anno 1740 8 daags met halfuurslag, twee hamers op bel en wekkerfunctie 1 wijzer twee gewichten, niet roigineel gesigneerd Woumn Themsche, functies niet getest 37x27x21...

Vier wekkers
Startprijs 40 EUR

Vier ode Duitse compositiemetalen wekkers met Kölner Dom en kabouters , 3 heel 1 beschadigd, functies niet getest 19x16x6cm Cond:R/G

Onderdelen klok
Resultaat: 50 EUR

Lot antieke uurwerken en klok onderdelen 22x60x40cm Cond:R

Engelse wortelnoten tafelklok
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke wortelnoten tafelklok in Engelse stijl met maanstand en halfuurslag bronzen ornamenten vierkant uurwerk (duits) met opdraaiveren, gemerkt met springend hert omstreeks 1900 in goede origi...

Engelse staande klok
Resultaat: 850 EUR

Mooie gave antieke mahoniehouten Engelse staande klok omstreeks 1800, met acht daags uurwerk, seconde en dagaanduiding JO.Kirkwood Melrose, prachtige kast in zeer goede staat. 215cm

Wekker
Startprijs 75 EUR

Grote antieke notenhouten met messing wekker (mechanisme defect, verder in goede staat) 25xø19cm. Cond.: R-G

Klok, marmer/brons
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke marmeren klok met plaquettes(ook aan de zijkant) omstreeks 1860 Frankrijk, beeld van compositiemetaal(marmer bovenrand beschadigd) 8- daags uurwerk met halfuurslag, compleet met sleutel....

Eikenhouten regelateur
Startprijs 25 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915 in goede originele staat. 78cm Cond:G

Reiswekker
Startprijs 480 EUR

Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G

Fries staand horloge
Resultaat: 800 EUR

Antiek Fries staand horloge (deels eigenbouw) fineerschade bij kap mooi 18e eeuws uurwerk, 8 daags met dag en datum en seconden aanduiding(secondenwijzer weg) gesigneerd Sikke Haakema Leeuwarden, slag...

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G

Porseleinen klok
Resultaat: 150 EUR

Grote porseleinen pendule omstreeks 1900 met floraal decor, gouddecor en kasteel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 39cm