Oud Perzisch handgeknoopt kleed Kirmann Afshar in goede staat 225x168 Cond:G
Groot oud Perzisch tapijt diverse kleuren florale en figuratieve decors 396x210 cm Cond:G
Twee kleine oude Perzische kleden, rood creme, 90x62 en 89x31cm Cond:G
Oud Perzisch kleed rood-blauw-oker 158x97, kleed is beschadigd Cond:M
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed florale decors slijtage 200x130cm Cond:R
Zeer groot oud Perzisch kleed, beschadigd, restauratie, slijtage, diepe kleuren floraal decor 255x368cm Cond:R
Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in redelijke staat 270x368
Twee oude antieke Perzische kleden, 1 maal fijngeweven Perzie, antiek omstreeks 18e-19e eeuw, en eenmaal 20e eeuw met landschapsdecor 75x77 en 204x63cm Cond:G
Oud Perzisch kleed blauw-crème etc. in goede staat 200x140cm Cond:G
Oud Oosters handgeknoopt Kelim tapijt met verschillende kleuren in goede staat 180x110 Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, blauw-rood-zwart-creme in goede staat, 222x162cm
Twee oude Perzische kleden, floraal decor in goede staat 105x71en 128x79cm Cond:G
Twee oude Perzische kleedjes in redelijke staat. 123x74 en 123x80cm
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.