Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø
Vijf Franse lalique glazen borden met bladdecor, 20e eeuw in goede staat, 16,5øcm
Vier 17e en 18e eeuwse slingerglazen(chip bij voet) verder in goede staat 15-17cm
Oude lalique France kristallen schaal met vogeldecor rond de stam 20e eeuw in goede staat 8,5x14 Cond:G
Twee grote antieke kristallen deksel coupes facetgeslepen, beide dekseltoppen beschadigd omstreeks 1900 33x12ø Cond:R
Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G
Drie oude Copier glazen bolvazen 20e eeuw, transparant, Anna groen en kantige bolvaas (chips) 11-17,5cm Cond:R/G
Drie 19e eeuwse kristal amandelgeslepen kandelaars en gemberpotten 20-33cm Cond:G
Groot glas -in -lood raam, 20e eeuw met brandschildering, in goede staat 151x60cm Cond:G
Drie oude kristallen asbakken twee grote ongemerkt, kleinere Vall Lambert (min. chips) Cond:R/G
Vier kristal glazen bewerkte schalen met kerstvoorstellingen, gemerkt Rastal, 20e eeuw 30,5ø in goede staat.
Acht kristalglazen dieren 20e eeuw, schildpad, konijn, pinguin, vogel, muis , zeeotter en twee octopussen 3-8cm Cond:R/G
Zes oude kunstglazen vazen 20e eeuw (vanaf 1910 en later) 15-31cm. Cond.: G
Zes delen gesigneerd glas 20e eeuw, Drie schalen en drie vazen een aantal gesigneerd 12-22cm Cond:G
Lot van 40 kristallen glazen met slingerstam, vier maten, gelijke stijl 7-11cm
Grote moderne kunstenaars glazen vis, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd, 37cm Cond:G
Grote kunstenaars glazen stier 21e eeuw, ongesigneerd in goede staat 22x37x10cm Cond:G
Lot oud antiek gekleurd glas o.a. vijf keer 18e/19e eeuws Roemer(chips bovenrand) totaal 25 stuks 3 soorten Cond:R/G 12-13cm