Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen kraantjeskan met goud en floraal decor, kraantje met vis in zeer goede staat 31x15ø deksel vakkundig gerestaureerd
Negentiende eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaasdecor in goede staat 5x28ø Cond:G
Twee grote blauw geglazuurde societe ceramique Maastricht vazen omstreek 1905 door Henri Breedveld, decor Rembrand en zijn Vrouw beide in goede staat 50x22ø Cond:G
Antieke Chinese Cheng Lung trekpot met figuren in boot decor omstreeks 1800, hengsel kapot 14x18,5x10,5ø Cond:R
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G
Zeer grote oud Delft polychrome beschilderde apothekers dekselpot Electuarium tamarindorum compositum met floraal decor 20e eeuw 58cm Cond:G
Oude Droste cacao set 20 eeuw, tablet, cacao kan, en drie kop en schotels in goede staat 7-36cm Cond:G
Negentiende eeuws Duits porseleinen handbeschilderd Biedermeier servies omstreeks 1840, met figuren, landschappen en goud decor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, en zes kop en schotels 7-18...
Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suikerdekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ee...
Antiek servies met blauw en gouddecor omstreeks 1850, bestaande uit koffiekan,theekan,roomkan,11 kop en schotels, schaal, suikerdekselpot (oor eraf, wel erbij) (goud sleets) 5-25cm Cond:R/G
Oud vijf delig porseleinen cacao servies, Droste cacao 20e eeuw, tablet, cacao kan, twee kop en schotels en een los kopje 7-40cm Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen familie Rose vazen vierkant Republikeins omstreeks 1900 met landschapsdecor en Chinese teksten in goede staat 57x18x20cm
Grote antieke porseleinen theekan,( gesetzlich geschnitzt) voorstellende een vrouw, met tuit in de vorm van een vis. 29cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rode draken Cheng Lung gemerkt Quing Dynastie, in goede staat 37x19ø Cond:G
niet te koop
Antieke Chinees porseleinen plaquette, republikeins met signatuur en vogels op bloesemtak decor (mooie kwaliteit) 34,5ø Cond:G
Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm CondR;G
Antieke Chinese porseleinen penselenpot Ching Dynastie met rondom figuren in landschapdecor 13,3x18,3cm Cond:G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen)
Oud Chinees porseleinen Boeddha beeld, gesigneerd omstreeks 1900, 23cm gerestaureerd bij rechterhand Cond;R
Oude Chinees porseleinen bord 1e helft 20e eeuw geel glazuur met gouddraak (gemerkt) in goede staat 5x28ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose buikvaas met figuren op water decor en olifanten koppen, gemerkt omstreeks 1900 in goede staat 33x25ø