Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G
Twee werken Duitse School ca. 1940: 1x Perry winters dorp (olieverf op linnen 50x100cm. en 1x ongesigneerd Berlijn, olieverf op paneel 70x50cm. Cond.: G
Negen diverse oude/antieke Duitse grafieken etc. o.a: etsen, landkaart, etc. (grafieken op papier) 25-55cm. Cond.: R-G
Twee Duitse schilderingen, B. Gilles bosgezicht, en ongesigneerd 60x50cm olieverf op linnen Cond:G
L Cajetan 19e eeuw, vrouw bij bergachtig landschap en fruitschaal(gat in linnen) 67x52cm Cond:R
G. Majewicz 1897-1973 herenportret Franz Liszt op oudere leeftijd, olieverf op paneel 35x28 Cond:G
Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G