27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

9 Werken Duitse School
Startprijs 50 EUR

Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G

2x Duitse School
Startprijs 20 EUR

Twee werken Duitse School ca. 1940: 1x Perry winters dorp (olieverf op linnen 50x100cm. en 1x ongesigneerd Berlijn, olieverf op paneel 70x50cm. Cond.: G

9x Grafiek Duitsland
Resultaat: 50 EUR

Negen diverse oude/antieke Duitse grafieken etc. o.a: etsen, landkaart, etc. (grafieken op papier) 25-55cm. Cond.: R-G

Diverse werken N.J.
Startprijs 20 EUR

2 Werken ca. 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee Duitse schilderingen, B. Gilles bosgezicht, en ongesigneerd 60x50cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij dame
Resultaat: 120 EUR

L Cajetan 19e eeuw, vrouw bij bergachtig landschap en fruitschaal(gat in linnen) 67x52cm Cond:R

Schilderij, G. Majewicz
Resultaat: 140 EUR

G. Majewicz 1897-1973 herenportret Franz Liszt op oudere leeftijd, olieverf op paneel 35x28 Cond:G

Landkaart, Croatië Slovenië
Resultaat: 80 EUR

Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G