Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren fotolijstjes met strik
Resultaat: 115 EUR

Twee ovale zilveren fotolijstjes met strik. Fotolijstjes, één met parelrand en bekroond met een strik met 2 krulpootjes, 9x15 cm, 835/000, en een fotolijst met bewerkte rand met lijnen en bladversieri...

2 Zilveren fotolijstjes met strik
Resultaat: 45 EUR

Twee kleine zilveren fotolijstjes, 800/000. Een duo fotolijstje met bewerkte rand en bloemversiering bovenop. Op pootjes en een bijpassende enkel lijstje, hetzelfde model. 8x6 cm en 4x6 cm. Als nieuw

3 Zilveren fotolijstjes met strik
Resultaat: 120 EUR

Drie ovale fotolijstje met bewerking, 800/000. Fotolijst met parelrand, bekroond met een krulbewerking en kroon geplaatst op 2 krulpootjes, 9x13cm, een fotolijst met parelrand en bekroond met een stri...

3 Fotolijstjes (2x zilver)
Resultaat: 60 EUR

Drie fotolijsten, 2 zilver 1 pleet. Een grote langwerpige fotolijst met fijne bewerkte rand, 14x19 cm, 800/000 en een kleine fotolijst met brede bolle rand, 9x11 cm, 900/000 en een fraai uitgewerkt fo...

Zilveren servettenhouder
Resultaat: 160 EUR

Zilveren servettenhouder, 835/000. Servettenhouder/ toasthouder gemaakt met 14 golfclubs als staanders. Op 4 bolpootjes. 15x9x18 cm. ca. 325 gr. Cond.: G

2 Zilveren strooiers/lepels
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren suikerstrooiers, 835/000. Een strooilepel met rechthoekig gecontourneerde bak met opengewerkte waaiers en halve mannen. Voorzien van een gecontourneerde steel met getrembleerde bewerking...

Kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag
Resultaat: 100 EUR

Kristallen odeurflacon met gouden 585/000 dop en kraag. Denvormig in de lengterichting geslepen kristallen flacon met ruitslijpsel met gouden dop en kraag voorzien van meanderbewerking. Voorzien van ...

4 Delen plated
Resultaat: 35 EUR

Verzilverd ( plated) theeservies met theekan, roomkan en suikerpot met ribbelbewerking. Verder een sauskom met gecontourneerde rand en rond opengewerkt bonbonschaaltje. Cond.: G

Tas, zilv. papegaaibeugel
Startprijs 320 EUR

Zilveren Papegaaibeugeltas, compleet met tashaak met petit-point tas, 2e gehalte, Grootkeur 835/000, Jaarletter: F : 1815, M.: onleesbaar, beugelbreedte 17cm., Cond.:U

Twee zilveren eierdoppen
Resultaat: 120 EUR

Twee zilveren eierdoppen, 835/000. Fraaie eierdoppen, op voet, met deksel voorzien van een eend. Eén eierdop voorzien van getrembleerde bewerking. ca 115 gr. ø 4,4x12 cm. Cond.: G

Thorapointer, gouden dop
Startprijs 300 EUR

Thorapointer met GG en turkoois, een zilveren hand en been ingelegd met zilver L.: 25cm.