Twee kleine zilveren fotolijstjes, 800/000. Een duo fotolijstje met bewerkte rand en bloemversiering bovenop. Op pootjes en een bijpassende enkel lijstje, hetzelfde model. 8x6 cm en 4x6 cm. Als nieuw
Zilveren servettenhouder, 835/000. Servettenhouder/ toasthouder gemaakt met 14 golfclubs als staanders. Op 4 bolpootjes. 15x9x18 cm. ca. 325 gr. Cond.: G
Verzilverd ( plated) theeservies met theekan, roomkan en suikerpot met ribbelbewerking. Verder een sauskom met gecontourneerde rand en rond opengewerkt bonbonschaaltje. Cond.: G
Zilveren Papegaaibeugeltas, compleet met tashaak met petit-point tas, 2e gehalte, Grootkeur 835/000, Jaarletter: F : 1815, M.: onleesbaar, beugelbreedte 17cm., Cond.:U
Twee zilveren eierdoppen, 835/000. Fraaie eierdoppen, op voet, met deksel voorzien van een eend. Eén eierdop voorzien van getrembleerde bewerking. ca 115 gr. ø 4,4x12 cm. Cond.: G
Thorapointer met GG en turkoois, een zilveren hand en been ingelegd met zilver L.: 25cm.