Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen buste naar Modigliani
Resultaat: 80 EUR

Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G

Bronzen wulpse dame
Resultaat: 95 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G

Buste op houten sokkel, Mesdag
Resultaat: 185 EUR

Gipsen vrouwenbuste op tropischhouten sokkel gesigneerd H.J Mesdag 42cm Cond:G

2 Plaquettes, Mesdag
Resultaat: 130 EUR

Twee oude gipsen plaquettes met portretten H.J Mesdag in goede staat 36x26,5

Marmeren figuur naakt
Startprijs 120 EUR

Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G

Bronzen beeldje, golfer
Resultaat: 50 EUR

Bronzen golfspeler, 21e eeuw, op zwart marmeren voet, in goede staat 22cm

Bronzen beeld, paard
Startprijs 80 EUR

Staand bronzen paard, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 28x33x9cm

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 75 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G

Bronzen beeld
Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen beeld, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd: L.F Moreau, op zwart marmeren sokkel, voorstellende Griekse vrouw bij Corinthische zuil 70cm Cond:G

Bronzen handen
Resultaat: 20 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw, twee handen ineen, 17,5cm Cond:G

Houten Mariabeeld
Resultaat: 20 EUR

Groot oud eikenhouten gesneden Mariabeeld, 20e eeuw in goede staat 51cm Cond:G

Beeldje, staand geitje
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 40 EUR

Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G

Oosters houten beeld
Startprijs 30 EUR

Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G

Houten religieus beeld
Resultaat: 130 EUR

Barok religieuze houtgesneden figuur omstreeks 1800(arm mist) originele restpolychromie 30cm Cond:R/G

Art Deco beeld met gemsen
Startprijs 100 EUR

Copositiemetalen Art Deco beeld met marmeren basis twee kleurig gepatineerd voorstellende drie gemsen op rotspartij in goede staat 41x9x30cm