Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G
Grote Italiaanse staande vergulde lamp, 4 lichts met 4 lampenkappen, porseleinen en glazen pegels, 2e helft 20e eeuw( 1lampenkap kapot) 153cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G
Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.
Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G
Grote Indiaase of Tibetaanse Tangka, met Boedha en figuren, handbeschilderd, tekst met handwerk omringd, 20e eeuw 68x100cm in lijst
Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.
Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm
Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat