Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
10 diverse flacons 5556
10 diverse flacons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tafelklok kwikslinger 3629
Tafelklok kwikslinger

Resultaat:

225 EUR

Hollandse miniatuur barokcommode 2014
Hollandse miniatuur barokcommode
Startprijs 180 EUR
Kandelaar met putti 2018
Kandelaar met putti
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Koeienoog, vierkant 3646
Koeienoog, vierkant

Resultaat:

85 EUR

2 Opaline vazen 5573
2 Opaline vazen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Armband van bloedkoralen 729
Armband van bloedkoralen

Resultaat:

190 EUR

Reiswekker 3663
Reiswekker
Startprijs 100 EUR
Empire lamp 2031
Empire lamp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed 6003
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat:

900 EUR

Sleutelkastje 2048
Sleutelkastje
Startprijs 100 EUR
Loddereinflesje 746
Loddereinflesje
Startprijs 60 EUR
Gekleurde kom met goud rand 6020
Gekleurde kom met goud rand
Startprijs 570 EUR
Eiken tafelklok 3680
Eiken tafelklok
Startprijs 50 EUR
6 Delen Aziatica 2065
6 Delen Aziatica
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Hanger robijn met diamant 763
Hanger robijn met diamant

Resultaat:

70 EUR

Chinese imari kom, 18e eeuw 6037
Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Engelse staande klok 3697
Engelse staande klok

Resultaat:

200 EUR

2 Messing kandelaren 2082
2 Messing kandelaren
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Meissen kan ca. 1880 6054
Meissen kan ca. 1880

Resultaat:

350 EUR

Zilveren armband met carneool 780
Zilveren armband met carneool
Startprijs 25 EUR
Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën 4006
Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën
Startprijs 1.500 EUR
Hertenvanger 2099
Hertenvanger
Startprijs 140 EUR
Verkocht
3 Zilveren strooiers vogels 793
3 Zilveren strooiers vogels

Resultaat:

85 EUR