Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen Lenzkirch pendule 3636
Bronzen Lenzkirch pendule

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
Oorknoppen Witgoud met briljant 839
Oorknoppen Witgoud met briljant

Resultaat:

50 EUR

Chinese hoornen cup 2061
Chinese hoornen cup
Startprijs 250 EUR
Ring WG, briljant 832
Ring WG, briljant
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gietijzeren visitekaartjes standaard 2054
Gietijzeren visitekaartjes standaard

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
3 Deel zilver 825
3 Deel zilver

Resultaat:

30 EUR

2 Putti lampen 2047
2 Putti lampen
Startprijs 275 EUR
Aardewerk klokkenstel 3600
Aardewerk klokkenstel
Startprijs 60 EUR
klokje met porselein 3593
klokje met porselein
Startprijs 100 EUR
Fries kantoortje 3586
Fries kantoortje
Startprijs 300 EUR
8 Zilveren kaarthouders 789
8 Zilveren kaarthouders
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Zes zilveren ringen 782
Zes zilveren ringen

Resultaat:

50 EUR

5 Delen kristal 5584
5 Delen kristal
Startprijs 20 EUR
Fries stoelklokje 3550
Fries stoelklokje
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2 Glazen  bolvazen 5577
2 Glazen bolvazen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kristallen flacon, zilv. montuur 5570
Kristallen flacon, zilv. montuur

Resultaat:

40 EUR

Geldclips, briefopener, vijl 775
Geldclips, briefopener, vijl
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3543
Friese staartklok

Resultaat:

250 EUR

Klokje in mahonie kast 3536
Klokje in mahonie kast
Startprijs 120 EUR
Reis toiletkistje 2011
Reis toiletkistje
Startprijs 460 EUR
Vergulde tafellamp met putti 2004
Vergulde tafellamp met putti
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Schilderij, E. Klaussen 1501
Schilderij, E. Klaussen

Resultaat:

20 EUR

3 Kristallen hengselschalen 5534
3 Kristallen hengselschalen
Startprijs 45 EUR
Kristallen schotel, zilv. beugel 5527
Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR