Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1268 Resultaten
Kavel: 743

Zilveren bestek

Resultaat: 930 EUR

Groot lot zilveren bestek bestaande uit 18 tafelvorken en -lepels, een opdienlepel en 15 theelepels. Frans, 800/000 met een fraaie gegraveerde biedermeier bewerking. Opdienlepel met uitgewerkte bak in...


Kavel: 551

Gouden ring briljant

Resultaat: 900 EUR

Mooie witgouden ring, 585/000 met een grote briljant. Ring met een klassiek chaton, 6 poten, met daarin een briljant 1,00 crt White/1e Pique. Met aankoopbewijs uit 2005 nieuwwaarde €3850,- In goede s...


Kavel: 1066

L. Meyer

Resultaat: 900 EUR

L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G


Kavel: 4095

Wortelnoten barok secretaire

Resultaat: 900 EUR

Ingelegde wortelnoten orgelgebogen Hollandse barok secretaire met openslaande knieen, 20e eeuw, bronzen beslag, in originele staat 94x47x93cm. Cond:G


Kavel: 6003

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.


Kavel: 6032

Vierkante Fam Rose vaas

Resultaat: 900 EUR

Oude Chinees porseleinen vierkante vaas uit de republikeinse periode, met figuren en lampionnen decor en gouddecor, gemerkt en in goede staat 28x13x13cm.


Kavel: 17

Zilveren servies met comfoor

Resultaat: 850 EUR

Mooi zilveren koffieservies, 835/000, uitgevoerd in model Parelrand. Koffieservies bestaande uit een koffiekan met comfoor met spiritusbrander, en kan met scharnierend deksel en zilveren oor. Een suik...


Kavel: 3549

Pendule met schrijvende putti

Resultaat: 850 EUR

Antieke Franse vergulde pendule met marmer omstreeks 1870, marmer op perkament schrijvende putti, origineel 8 daags uurwerk A.D. Mougin, prachtige vergulding, in zeer goede staat 33cm.


Kavel: 3656

Schilderijklok

Resultaat: 850 EUR

Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R


Kavel: 4008

Notenhouten ladencommode

Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuwse notenhouten 4laden commode, met openslaande knieen(louis quinze) achter elke openslaande knie twee compartimenten, een met vakverdeling en een met lades, notenhout fineer met bandi...


Kavel: 3636

Bronzen Lenzkirch pendule

Resultaat: 825 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G


Kavel: 30

Antieke gouden armband

Resultaat: 800 EUR

Fraaie antieke gouden armband, 750/000 bezet met parel en diamanten. Scharnierende slavenband, aan de bovenzijde mooi versierd met bloembewerkingen bezet met één parel en diamanten. Breedte 18 mm. ca ...


Kavel: 2008

Frans reiskistje

Resultaat: 800 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G


Kavel: 6002

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G


Kavel: 4

Gouden riviere ring met briljant

Resultaat: 750 EUR

Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.


Kavel: 532

Bloedkoraal

Resultaat: 750 EUR

Snoer met bloedkoralen met een mooie rode kleur, kaasvormig, ø 9 mm. ca 62 gr. Mooie kwaliteit. Lengte 52 cm.


Kavel: 4063

Piano Jamaha

Resultaat: 750 EUR

Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.


Kavel: 4223

Wortelnoten kabinet

Resultaat: 750 EUR

Achttiende eeuws Hollands vruchtenhouten Barok Louis Quinze kabinet, omstreeks 1780 met bronzen beslag en mooir verspringing in koplijst(licht oud wormbeval) in goede staat 239x75x180cm. Cond:G


Kavel: 3

Collier van bloedkoralen

Resultaat: 725 EUR

Mooi collier van bloedkoralen en gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasvormig ø 8 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting met geschulpte rand en fraaie knop- en apl...


Kavel: 32

Gouden brede armband

Resultaat: 700 EUR

Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.


Kavel: 55

Gouden ring met tanzaniet en briljant

Resultaat: 700 EUR

Gouden ring 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten voorzien van een baquette- en briljan...


Kavel: 2219

Antieke viool in koffer

Resultaat: 700 EUR

Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G


Kavel: 3518

Twentse stoelklok

Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.


Kavel: 4182

Eiken tweedeurs kast

Resultaat: 700 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.