Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Aardewerken olijfpot
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G

3 Kastkommen met haan
Resultaat: 25 EUR

Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G

2 Engelse vazen met draken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

9 Zilveren kinderringen
Resultaat: 20 EUR

Lot met 9 zilveren kinderringen, 925/000. ca 9 gr.

Drie edelstenen colliers
Resultaat: 20 EUR

Drie edelstenen colliers, bestaande uit een verlopend collier van malachiet, een tijgeroogcollier en een collier van carneool met parel.

Zilver vergulde armband
Resultaat: 20 EUR

Zilver vergulde Frans gourmette armband met karabijnsluiting. Breedte 10 mm, Lengte 20 cm. ca. 9,7 gr. Nieuw

5 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Diverse delen plated, tablet, tabaksdoos, 5 messenleggers etc 5,5-40cm. Cond:G

Hanger met barnsteen
Resultaat: 20 EUR

Hanger met grote geslepen barnsteen en een ovaal geslepen kleinere barnsteen. Grote steen mist enkele chips. 9x4,5 cm

Kristallen vaas met zilveren rand
Resultaat: 20 EUR

Kristallen vaas met zilveren rand, 925/000, Duits. Kristallen vaas met bolle buik en uitlopende rand met zilveren montuur. Kristal is versierd met kattetongslijpsel. MT.: Karl Chr. Kern, Schwäbisch G...

Granaatset, hanger oorknoppen
Resultaat: 20 EUR

Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met granaat. Fraaie oorhangers met 2 peervormig gefaceteerde granaten, lengte 21 mm, en een hanger met ovaal gefacetteerde granaat, grootte hanger 12x6 mm.

Zilveren collier
Resultaat: 20 EUR

Zilveren choker, 925/000, prachtig versierd met knopjes en greinen, bezet met 3 ovaal gefacetteerde granaten. Bevestigd aan een ankercollier. Lengte 43 cm. Breedte 18 mm. ca 13,1 gr. Als nieuw

Zilveren broche
Resultaat: 20 EUR

Zilveren broche met markesiet en Onyx. Broche Art Deco-stijl, fraai versierd met markesietstenen en onyx. ca 9,2 gr. 50x24 mm. Ook te gebruiken als hanger. Als nieuw

Zilveren armband
Resultaat: 20 EUR

Fraaie zilveren armband,830/000 met Oosterse afbeelding. Armband met ovale medaillons uit geoxideerd zilver met Oosterse afbeelding. Voorzien van een bakslot. Lengte 18 cm ca. 9,4 gr.

Ets, Amsterdam
Resultaat: 20 EUR

Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G

Schilderij, landweggetje
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G

Schilderij, E. Klaussen
Resultaat: 20 EUR

F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Diverse tinnen delen
Resultaat: 20 EUR

Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G

Antiek boek
Resultaat: 20 EUR

Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R

2 Barometers
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G

Oude brandblusser
Resultaat: 20 EUR

Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat

Dienblad
Resultaat: 20 EUR

Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.

Stel geverfde schaatsen
Resultaat: 20 EUR

Stel oude friese doorloperschaatsen, met ijspret beschildering, in goede staat 35cm.

Verrekijker in foedraal
Resultaat: 20 EUR

Antieke toneelkijker met lederen foudraal, ivoor imitatie baceliet, klein deukje, 8,5x12,5cm Cond:R

Afrikaanse offerbeker, Yaka
Resultaat: 20 EUR

Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G