Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Fotocamera op statief 2515
Fotocamera op statief

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kunstobject, stronk met metaalinleg 2436
Kunstobject, stronk met metaalinleg

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3 Miniaturen, 19e eeuw 2063
3 Miniaturen, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Foto's / Schilderijen 2400
6 Foto's / Schilderijen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
 Antieke vulpennen 2373
Antieke vulpennen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6x Merklap / haakwerk 2368
6x Merklap / haakwerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4 Juweliers display bakjes 2300
4 Juweliers display bakjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
12 Messing deurkloppers 2285
12 Messing deurkloppers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke viool in koffer 2219
Antieke viool in koffer

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zeilschip 2035
Zeilschip

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Friese kerfsnede el 2478
Friese kerfsnede el

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Azijnstel 2444
Azijnstel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Antieke fotoalbums +foto's 2421
4 Antieke fotoalbums +foto's

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Dienblaadje 2346
Dienblaadje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Joodse tol 2315
Joodse tol

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Kavel antieke boeken 2281
Kavel antieke boeken

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3 Boeken, merktekens 2279
3 Boeken, merktekens

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude schildersezel 2270
Oude schildersezel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Opgezet wildzijn 2229
Opgezet wildzijn

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten kistje 2513
Wortelnoten kistje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Wortelnoten kist 2512
Wortelnoten kist

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wandplaquette met leeuw 2510
Wandplaquette met leeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oud snijwerk met 2 zwaarden 2496
Oud snijwerk met 2 zwaarden

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kersen speelkistje 2489
Kersen speelkistje

Resultaat:

60 EUR