Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Aardewerken vaas 6156
Aardewerken vaas

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien 6004
2 Kleine vaasjes, Colenbrander Arnhem RAM, aardbeien

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed 6003
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Porseleinen ikoon 6270
Porseleinen ikoon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed 6002
Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4 6001
Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot 6348
Chinese dekselpot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Aardewerken olijfpot 6326
Aardewerken olijfpot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinese paraplubak 6214
Chinese paraplubak

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Apothekerspot, Makkum 6204
Apothekerspot, Makkum

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Delen Makkum 6201
4 Delen Makkum

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lladro beeld, Joven Oriental sentado 6185
Lladro beeld, Joven Oriental sentado

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Chinees voorwerp (chip) 6148
Chinees voorwerp (chip)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Scheerbekken met winkelhaak en passer 6135
Scheerbekken met winkelhaak en passer

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kavel Hollands aardewerk 6126
Kavel Hollands aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6122
Tegeltableau

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2  Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil 6000
2 Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Kavel divers imari 6414
Kavel divers imari

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, 18e eeuw 6410
2 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 6405
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Delfts bonte koe 6403
Delfts bonte koe

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Divers Wedgwood etc. 6393
Divers Wedgwood etc.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Kommen, Amsterdams bont 6383
2 Kommen, Amsterdams bont

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Kastkommen met haan 6377
3 Kastkommen met haan

Resultaat:

25 EUR