29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Schilderij H. Breedveld eendenfamillie 1010
Schilderij H. Breedveld eendenfamillie

575 EUR

Schilderij, gesign. Jan Kruisen 1330
Schilderij, gesign. Jan Kruisen

250 EUR

L. Meyer 1066
L. Meyer

900 EUR

Schilderij, H. Ness 1509
Schilderij, H. Ness

25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, modern 1451
Onduidelijk gesigneerd, modern

95 EUR

3 Werken van Theo Goedvriendt 1414
3 Werken van Theo Goedvriendt

45 EUR

Schilderij water met brug 1352
Schilderij water met brug

130 EUR

Geo Poggenbeek gesigneerd 1307
Geo Poggenbeek gesigneerd

160 EUR

Schilderij, Weber 1268
Schilderij, Weber

200 EUR

Ton Schulten, zeefdruk 1245
Ton Schulten, zeefdruk

250 EUR

Marmeren reliëf 1225
Marmeren reliëf

85 EUR

Marmeren reliëf 1224
Marmeren reliëf

85 EUR

Schilderij, havengezicht Evert Moll. 1214
Schilderij, havengezicht Evert Moll.

250 EUR

Schilderij, landschap 1164
Schilderij, landschap

220 EUR

2x Ikoon 20e eeuw 1149
2x Ikoon 20e eeuw

70 EUR

Artur Feudel 1080
Artur Feudel

550 EUR

Klaas Bernink 1021
Klaas Bernink

1.340 EUR

Schilderij, Jan B. Pospisil 1508
Schilderij, Jan B. Pospisil

40 EUR

Schilderij, E. Klaussen 1501
Schilderij, E. Klaussen

20 EUR

P. von Weiler, stilleven 1496
P. von Weiler, stilleven

30 EUR

Schilderij, stilleven 1495
Schilderij, stilleven

40 EUR

Ovaal stilleven 1493
Ovaal stilleven

25 EUR

Marcel Mouly 1489
Marcel Mouly

25 EUR

Charles Bartlett 1487
Charles Bartlett

70 EUR