Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beschilderd klokje 3565
Beschilderd klokje

Resultaat:

60 EUR

4 Delen ijzerwerk 2182
4 Delen ijzerwerk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
12 Deurkloppers 2175
12 Deurkloppers

Resultaat:

70 EUR

Engelse weegschaal 2168
Engelse weegschaal
Startprijs 30 EUR
Kavel met 10 (oude) boeken 2161
Kavel met 10 (oude) boeken
Startprijs 90 EUR
Schilderij, H.H. Ros 1103
Schilderij, H.H. Ros
Startprijs 100 EUR
tafelklok 3529
tafelklok
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Wessels, stalinterieur 1096
Wessels, stalinterieur

Resultaat:

100 EUR

Vuurtorenklok 3522
Vuurtorenklok
Startprijs 400 EUR
Pendule 3515
Pendule
Startprijs 850 EUR
Verkocht
2 Hummels, 2087 en 239 6172
2 Hummels, 2087 en 239

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, Helfrich, eenden 1089
Schilderij, Helfrich, eenden

Resultaat:

600 EUR

Tinnen pelgrimsflesje, rond 1900 2132
Tinnen pelgrimsflesje, rond 1900
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Scheepslamp 2125
Scheepslamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Koetje, laat 18e eeuws 6165
Koetje, laat 18e eeuws

Resultaat:

20 EUR

Diverse Walt Disney figuren 3072
Diverse Walt Disney figuren
Startprijs 100 EUR
2 x petroleumlamp 2118
2 x petroleumlamp
Startprijs 70 EUR
Schilderij, priester 1053
Schilderij, priester
Startprijs 900 EUR
3 Oude beren 3065
3 Oude beren
Startprijs 60 EUR
Kaufmannsladen 3058
Kaufmannsladen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
B. Brugman, bomen bij boerderij 1046
B. Brugman, bomen bij boerderij

Resultaat:

200 EUR

Bavaria servies 6179
Bavaria servies
Startprijs 40 EUR
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel 6072
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren dubbele fotolijst 150
Zilveren dubbele fotolijst

Resultaat:

70 EUR