30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Beschilderd klokje 3565
Beschilderd klokje

60 EUR

tafelklok 3529
tafelklok
Startprijs 450 EUR
Vuurtorenklok 3522
Vuurtorenklok
Startprijs 400 EUR
Zilveren schaar, 18e eeuw 443
Zilveren schaar, 18e eeuw

140 EUR

Pendule 3515
Pendule
Startprijs 850 EUR
Collier en armband met edelstenen, 3-rij 436
Collier en armband met edelstenen, 3-rij
Startprijs 65 EUR
Diverse Walt Disney figuren 3072
Diverse Walt Disney figuren
Startprijs 100 EUR
3 Oude beren 3065
3 Oude beren
Startprijs 60 EUR
Kaufmannsladen 3058
Kaufmannsladen
Startprijs 50 EUR
Lot zilver en verzilverd 400
Lot zilver en verzilverd

45 EUR

F.A. Mooy, stilleven 1253
F.A. Mooy, stilleven
Startprijs 120 EUR
Schilderij, Theo van Oorschot 1239
Schilderij, Theo van Oorschot

120 EUR

Chris Lanooy, meertje 1232
Chris Lanooy, meertje
Startprijs 300 EUR
Zilveren rammelaar 393
Zilveren rammelaar
Startprijs 180 EUR
Lot diverse sieraden 386
Lot diverse sieraden
Startprijs 25 EUR
Kindercommode Louis Philipe 3022
Kindercommode Louis Philipe
Startprijs 70 EUR
Antieke duo kinderfiets 3015
Antieke duo kinderfiets

150 EUR

Schilderij, kippen op boerenerf 1203
Schilderij, kippen op boerenerf

135 EUR

B.H. Bolink 1196
B.H. Bolink

110 EUR

2 Zilveren strooiers 350
2 Zilveren strooiers

50 EUR

2 Mechanische clowns 3008
2 Mechanische clowns
Startprijs 130 EUR
Zilveren dubbele fotolijst 150
Zilveren dubbele fotolijst

70 EUR

Bavaria servies 6179
Bavaria servies
Startprijs 40 EUR
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel 6072
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 40 EUR