Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lotje divers
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud antiek, 1x terracotta gezicht, Chinese spekstenen figuur, bronzen olielamp, verzilverde geurbal, krukentrekker, tinnen schaal, bronzen houder. 9-18cm.Cond:G

6 Delige kapset
Resultaat: 30 EUR

Zes delige vergulde toiletset o.a. 2 borstels, spiegel en 3 dekseldozen. 10-32cm.

6 religieuze voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Zes religieuze oude voorwerpen, 3x corpus christi, 1x Madonna, 1x heilig figuur, 1x Maria met kind 25-44cm. Cond:G

Radio naar antiek voorbeeld
Resultaat: 30 EUR

Oude notenhouten radio naar antiek voorbeeld, functies niet getest. 32cm. Cond:G

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Taartschotel met peerdecor
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met grepen omstreeks 1890, vernikkelde messing omranding, perendecor 37øcm. Cond:G

5 Delen koperwerk, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

5 Delen koperwerk, 19e eeuw

Antieke speeldoos
Resultaat: 30 EUR

Antieke speeldoos omstreeks 1900(functioneert, kam goed) slotplaatjes mist verder in goede staat 10x17x12cm. Cond:G

Perzische schotel, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 18e -19e eeuwse Perzische plated messing sierschotel, kopergeslagen en gegraveerd met Engelse figuren, fabeldieren, floraal decor ?l 38x5,5cm in goede staat

Bajonet en pistool
Resultaat: 30 EUR

Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G

2 Bustes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bustes, jongen en meisje 2e helft 20e eeuw, eenmaal gips en eenmaal composiet 23-45cm. Cond:G

4x 2,5 Gulden 1930-1931
Resultaat: 30 EUR

Vier munten van 2,5 Gulden Nederland: 2x 1930 en 2x 1931. Diverse kwaliteiten

4 Speelgoed auto's
Resultaat: 30 EUR

Vier oude speelgoedauto's 2x jaguar E type, 1x police Gorgi toys chevrolet impala, 1x dinky toy mecedes Benz 220 SE. 10-26cm. Cond:R/G

Hedo baggerwagen
Resultaat: 30 EUR

Duitse houten speelgoed Hedo baggerwagen omstreeks 1950 54x20x57cm. Cond:G

Doos speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Doos vol divers oud speelgoed, hout, blik en stof, 20e eeuw 26x40x50cm. Cond:G

Tafelklokje
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten tafelwekkerklok met messing beslag, in kerkvorm omstreeks 1950, gemerkt blessing, 26cm. Cond;G

Antieke Bimbam pendule
Resultaat: 30 EUR

Oude antieke Wuba buffetklok omstreeks 1980 met halfuurslag op gong, in goede staat. 24x43x13cm.

Klok, tubantia
Resultaat: 30 EUR

Klok Dagblad Tubantia ui1952, aangeboden door het personeel voor 25-jarig bestaan, 1927-1952, Metalen klok met messing op eikenhouten plaquette, electrisch met centrale secondenwijzer, 68x58x7cm. Cond...

Engelse theewagen
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse eikenhouten Theewagen, omstreeks 1920 met getorste stijlen, in goede staat 70x38x62cm.

Buikkastje
Resultaat: 30 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten buikkast, orgelgebogen stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 61x64x35cm.

.
Resultaat: 30 EUR

Drie delige mini tafelset stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Queen Anne stijl, mahonie kleur/mahonieblad. in goede staat 48x36x48cm.

Plantentafel eiken
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten plantentafel omstreeks 1920, in goede staat 50x30x30cm. Cond:G

Antieke stoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.

Grote bestoken kapstok
Resultaat: 30 EUR

Grote houtgestoken kapstok 19e eeuw met leeuwenkoppen en druivenranken, 104x50x10cm Cond:G

Lot Perzisch 3x
Resultaat: 30 EUR

Drie maal Perzisch, kleed, tas met ballen en kelimtas 50-200cm Cond:G

Twee handgeknoopte tapijten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte tapijten, rood-zwart-oker etc. 80x117 en 78x120cm. Cond:G

3 kleine Perzische tapijten
Resultaat: 30 EUR

Drie kleine oude Perzische kleden, abstract figuratief decor, in goede staat. 62x38-153x31-92-46cm.

Klein Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Leuk klein Perzisch kleed, meerkleurig, floraal. 60x75cm. Cond:G

2 houten beelden
Resultaat: 30 EUR

Twee Duitse houtgestoken beelden, 20e eeuw, 1x Maria, en 1x fluit spelende man. 43-51cm. Cond;G

Karaf met 6 glazen
Resultaat: 30 EUR

Antieke wijnkaraf met 6 Roemers, omstreeks 1900, met parelmoereffect en wijnrankendecor, in goede staat 15-36cm.

Lot kristal 4x
Resultaat: 30 EUR

Vier delen glas/ kristal 20e eeuw, kristallen lamp, kristallen schaal, glazen karaf glazen bonboniere. 18-34cm. Cond:G

Twee delen glas
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek glaswerk omstreeks 1920. mondgeblazen schenkkan, glazen schaal, in goede staat 23-25cm.

3x glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen glaswerk, 2e helft 20e eeuw, 1x Swarovski, 1x ongesigneerde eend, 1x Duitse bierpul met korenschoven geetst, 2-20cm.

2 Glazen vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud glaswerk 1 maal gesigneerde blauwglazen bolvaas met gele ringen. Glashütte Eisch Pfauenhange, 1 hoge vaas octogonaal met 835 zilveren rand. 12x12ø en 26x7øcm. Cond:G

Bowlpot + glazen, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.

3 Delen porselein (1x eend, 2x paard)
Resultaat: 30 EUR

Drie oude wit porseleinen figuren met gouddecor, 2e helft 20e eeuw, eenden capodimonte, paarden GDR, paarden Gerold Teltau 13-15cm.

2 Staffordshire honden
Resultaat: 30 EUR

Twee oude staffordshire honden, omstreeks 1930./ 13,5cm. Cond:G

2 Kastkommen
Resultaat: 30 EUR

Twee grote societe ceramique Maastricht kastkommen, decor nankim, in goede staat 10x18,5øcm.

Petrug regout
Resultaat: 30 EUR

Engels lampetset Staffordshire, 1 rowstone met bloemenrankendecor, omstreeks 1930 in goede staat 28x33x28cm. Cond:G

Groot Petrus ragout bord
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Petrus regout sierschotel met Chinees decor, omstreeks 1900, in goede staat 43cm. Cond;G

Plateelbord KN SM
Resultaat: 30 EUR

Hollands plateel herdenkingsbord, Zuid Holland Gouda. KNSM. 1856-1956 in goede staat 25,5øcm. Cond:G

2 Klepkannen, eind 20e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Twee Duitse klepkannen met tinnen deksel, 20e eeuw, 1 maal porseleinen Kaiser, 1 maal Fayence handbeschilderd 25-35cm Cond:G

3 Aardewerken borden
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Hollandse polychrome fayence bordjes omstreeks 1930, gemerkt Handwerk Altena Workum, geschulpte omranding en in goede staat. 19,6ø cm.

6x Japanse theekop, compleet
Resultaat: 30 EUR

Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G

2 Delen China/Japan
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud Japan. erotische benen snuffbottle, en beschilderd albast ei met landschapsdecor. 6-7,5cm. Cond:G

Groot Delftsblauw bord
Resultaat: 30 EUR

Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.

Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen figuur 18e 19e eeuws, gemerkt met F, mooie kwaliteit, vermoedelijk Duitsland (uiteinde blaasinstrument is eraf) 13cm. Cond:R/G

Citizen horloge
Resultaat: 25 EUR

Citizen horloge met leren band. Goudkleurig langwerpig model met bewerkte wijzerplaat. Grootte kast 28x34 mm. Quarts

Zilveren collier en hanger met zirconia
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, slangencollier met langwerpige hanger met zirconia, 16x11 mm. Lengte 40 tot 46 cm. Nieuw

Collier van citrien
Resultaat: 25 EUR

Collier van citrien met double sluiting. Verlopend collier met gefacetteerde citrienkralen, 6-11mm. Lengte 61 cm

Zilveren hanger met markesiet
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ketting en hanger, 925/000, hartvorm bezet met markesiet. Fijn jasseroncollier met een opengewerkt hartvormig hangertje met markesiet. Lengte 40-45 cm. Grootte hanger 22x21mm. ca 6,2 gr. Nieu...

Barnsteen collier
Resultaat: 25 EUR

Barnstenen collier met ovaal geslepen kralen, grootte 9x11-25x15 mm met onedele sluiting. Lengte 59 cm ca. 70 gr.

Zilveren kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G

5 Zilveren servetbanden
Resultaat: 25 EUR

Lot met 5 zilveren banden. Een servetband met dubbele filetrand en 2 vingerdoekbandjes met parelrand, 835/000, Hollands. En 2 vingerdoekbandje met Aziatische tekens. ø 2,5-5 cm. Totaal ca. 75 gr.

Lot divers
Resultaat: 25 EUR

Lot diverse sieraden met o.a. 2 horloges, twee zilveren colliers met hanger, een armband met Zeeuwse knoppen en een reverspeld.

Divers bestek (o.a. ivoor)
Resultaat: 25 EUR

Kavel met divers bestek met o.a. ivoren heften. o.a. een slacouvert, 5 vleesvorkjes, 2 messen een opscheplepel en een taartschep. 800/000. 13-27 cm.

Kavel zilver/verguld
Resultaat: 25 EUR

Kavel zilver en verguld schepwerk, 830/000, bestaande uit 3 lepeltjes met bloemen, een theezeef, een natfruitschep met onedele bak en een kristallen bakje met zilveren guirlandeversiering en een schep...

Modern zilveren collier
Resultaat: 25 EUR

Modern zilveren collier, 925/000, Vierkant slangcollier met 2 rechthoeken. lengte 60 cm. ca. 11,1 gr.

Geldclips, briefopener, vijl
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.

Set sieraden in doosje
Resultaat: 25 EUR

Set sieraden, zilver- en goudkleurig, in een doosje. Set bestaande een hanger met ketting, een ring en oorknoppen. Nieuw

Zilveren inktpotje
Resultaat: 25 EUR

Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...

Divers antiek verzilverd bestek
Resultaat: 25 EUR

Antiek verzilverd bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Con...

Zilveren armband met carneool
Resultaat: 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.

Zilveren kruis Quinn
Resultaat: 25 EUR

Massief zilveren kruis, 925/000, gerhodineerd. Kruis voorzien van gediamanteerde bewerking, merk Quinn Grootte 28x20 mm. ca. 4,6 gr.

Oorknoppen met parel en robijn
Resultaat: 25 EUR

Goud op zilveren oorknoppen, 925/000, met parel en robijn. Bloemvormige oorknoppen met cremekleurige parels, ø 6,5 mm, met rond gefacetteerde robijnen en kleine diamantjes. 13x12,5mm. ca. 2,9 gr.

Vijf horloges
Resultaat: 25 EUR

Lot met 5 horloges o.a. Prisma automaat en Prisma mechanisch, een Corvette mechanisch en een Adora en merkloos horloge beiden quartz. 4x voorzien van een rekband.

Kustplaats, gesigneerd
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd onder passepartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G

Ets, Dirk Harting
Resultaat: 25 EUR

Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G

Schilderij, B. Mügge
Resultaat: 25 EUR

Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Weser am Feerhof, olieverf op papier, 35x45cm Cond:G

Schilderij, W. Benz Baenitz
Resultaat: 25 EUR

Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G

Landkaart Zittau, 17e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Duitse 17e-18e eeuwse stadsplattegrond van de stad Zittau, Die Stadt Zittau in Oberlansitz wie sie 1632 vom obr Bolzen Forticirt woerden Sampt der belagerung A. 1643 door Matth. Merian, gravure op pap...

2 Antieke doosjes
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G

Antieke haardset
Resultaat: 25 EUR

Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G

Kerstboomstandaard rond 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse gietijzeren beschilderde Jugendstil kerstboomstandaard, omstreeks 1900, in goede staat.

Antieke schrijfset
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G

Spaanse bajonet
Resultaat: 25 EUR

Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.

2 Delen been, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek 19e eeuw gemaakt van been, bewerkte vulpen en garenhouder 7,5x23cm Cond:G

Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G

8-Armige messing kroon
Resultaat: 25 EUR

Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.

Grote messing kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G

Console met kindergezicht
Resultaat: 25 EUR

Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G

Kavel koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G

Weegschaal met gewichten
Resultaat: 25 EUR

Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G

Antieke kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G

2 Collecties glasplaten, toverlantaarn
Resultaat: 25 EUR

Twee collecties beschilderde glasplaten voor toverlantaarns, 1x London Zoological Gardens, en langwerpige diversen 9-28cm. Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Fijngeknoopt Perzisch zijden kleed, rood-oker-zwart 178x129cm. Cond:G

Bronzen beeld, vrouw met boek
Resultaat: 25 EUR

Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm

3 Compositie figuren
Resultaat: 25 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R

Lotje glas/kristal
Resultaat: 25 EUR

Lot oud kristal en glas, o.a. waaierkristal 4 delige set, zoutvaatjes, lepelvaasje, vaasje etc. 8-20cm. Cond:G

Glazen vaas met diverse kleuren
Resultaat: 25 EUR

Grote oude mondgeblazen glazen vaas, 20e eeuw, grijs-wit-oranje-zwart. 37cm. Cond:G

Glazen stolp
Resultaat: 25 EUR

Antieke glazen stolp in goede staat 48x17øcm Cond:G

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Resultaat: 25 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

Aardewerken bowlpot
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke keramieken Duitse bowlpot, o0mstreeks 1920, in goede staat 30-27øcm. Cond:G

Lot Chinees porselein
Resultaat: 25 EUR

Zes x oud Chinees porselein, theepot, schenkkan, 2 schalen, schaaltje fam Rose, terracotta geglazuurde Chinese figuur(visei man met fluit en insekt. 18e-19e eeuws Cond:R/G 8-20cm.

18e eeuwse Delftse vaas
Resultaat: 25 EUR

Gemerkte 17e/18e eeuwse dekselvaas met landschapsdecor, Chip deksel, scherven bovenrand ingelijmd 31cm. Cond:R

Divers keramiek
Resultaat: 25 EUR

Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.