Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Notenhouten tafelpendule 3653
Notenhouten tafelpendule

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Westminster klok 3551
Westminster klok

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3530
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
3 Gewichten klok 3513
3 Gewichten klok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Friese kortstaartklok 3511
Friese kortstaartklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Klok, Fries model 3698
Klok, Fries model

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kleine Schwarzwalder klok 3696
Kleine Schwarzwalder klok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Jaarlopers 3684
2 Jaarlopers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zuilenpendule 3682
Zuilenpendule

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken tafelklok 3681
Eiken tafelklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Marmeren Art Deco pendule 3678
Marmeren Art Deco pendule

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Warmink tafelpendules 3673
2 Warmink tafelpendules

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jugendstil klokkenstel 3642
Jugendstil klokkenstel

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3640
Schwarzwalder klok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco pendule 3625
Art Deco pendule

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pendule Frans 3621
Pendule Frans

Resultaat:

155 EUR

Pendule moeder met kind 3597
Pendule moeder met kind
Startprijs 270 EUR
Verkocht
Empire klokje 3593
Empire klokje

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Tafelklokje 3588
Tafelklokje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke koekkoeksklok 3582
Antieke koekkoeksklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wandregulateur 3576
Wandregulateur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tafelklok 3563
Tafelklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3560
Schwarzwalder klok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen pendule stel 3559
Bronzen pendule stel

Resultaat:

1.300 EUR