Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek ridderkasteel Duitsland 3079
Antiek ridderkasteel Duitsland

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Trein acccesoires + doosje rails 3083
Trein acccesoires + doosje rails

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
9 Modeltreinen en 10 modeltrucks 3075
9 Modeltreinen en 10 modeltrucks

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Doos speelgoed 3073
Doos speelgoed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
10 Diverse modelauto's 3071
10 Diverse modelauto's

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot speelgoed 3066
Lot speelgoed

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot diversen poppenhuis 3063
Lot diversen poppenhuis

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot speelgoed 3061
Lot speelgoed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hedo baggerwagen 3054
Hedo baggerwagen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kinderbrievenbus+telefoon+kolenbak+kinderwagen 3046
Kinderbrievenbus+telefoon+kolenbak+kinderwagen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot blikken speelgoed 3044
Lot blikken speelgoed

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bing blikken grammofoon en platen 3043
Bing blikken grammofoon en platen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke duo kinderfiets 3015
Antieke duo kinderfiets

Resultaat:

150 EUR

3 Vooroorlogse poppenmeubels 3092
3 Vooroorlogse poppenmeubels
Startprijs 20 EUR
Verkocht
4 Stoffen poppen (Lenci?) 3091
4 Stoffen poppen (Lenci?)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
7 Celluloid poppen 3090
7 Celluloid poppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
9 Oude schildpad poppen 3089
9 Oude schildpad poppen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Porseleinen A.M. 351 pop 3088
Porseleinen A.M. 351 pop

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Dozen poppenhuis-accesoires 3087
3 Dozen poppenhuis-accesoires

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dozen met divers poppengoed 3086
Dozen met divers poppengoed

Resultaat:

130 EUR

2 Porseleinen poppen 3085
2 Porseleinen poppen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Pop Armand Marseille 370 3084
Pop Armand Marseille 370

Resultaat:

50 EUR

Set antieke benen dominostenen 3082
Set antieke benen dominostenen
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2 Collecties glasplaten, toverlantaarn 3081
2 Collecties glasplaten, toverlantaarn

Resultaat:

25 EUR