Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij Wiersma, Drachten 1176
Schilderij Wiersma, Drachten

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Schilderij, dame van adel 1049
Schilderij, dame van adel

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Diverse etsen, Wiersma 1303
Diverse etsen, Wiersma

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij, avond 1101
Schilderij, avond

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Schilderij, figuren bij waterval 1005
Schilderij, figuren bij waterval

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Schilderij, Hans Clausen 1561
Schilderij, Hans Clausen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Onduidelijk, modern 1403
Onduidelijk, modern

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Van Doornik, koe in stal 1097
Van Doornik, koe in stal

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, Bijbels tafereel 1006
Schilderij, Bijbels tafereel

Resultaat:

510 EUR

Verkocht
Verzameling Duitse houtsnedes etc. 1543
Verzameling Duitse houtsnedes etc.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twee antieke landkaarten 1513
Twee antieke landkaarten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd portret 1429
Ongesigneerd portret

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ton Ancone Lutterzand 1417
Ton Ancone Lutterzand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ton Ancone 1320
Ton Ancone

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, naar van Gestel 1226
Schilderij, naar van Gestel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
P. van den Braken, zeegezicht 1215
P. van den Braken, zeegezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij en ets, Wiersma 1212
Schilderij en ets, Wiersma

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Handgesigneerde ets Anton Pieck 1208
Handgesigneerde ets Anton Pieck

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, zittende man 1200
Schilderij, zittende man

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij 17e eeuw 1194
Schilderij 17e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
J.H Weijns 1157
J.H Weijns

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gerard Krol 1125
Gerard Krol

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Van Noort, strandgezicht 1105
Van Noort, strandgezicht

Resultaat:

425 EUR

Portret, Wolfgang Willrich 1025
Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR