Set 19e eeuwse duelleerpistolen in originele kist met accesoires, gave pistolen met gravering, voorladers(pistolen zijn licht van gewicht) in zeer goede staat 7x45x22cm. Cond:G
Zeer grote messing Neo Renaissance kroonluchter omstreeks 1880, met leeuwenkoppen en klauwpoten(geelectrificeerde gaslamp) in goede staat 120x93ø. Cond:G
Franse houtgestoken kwikbarometer, 18e eeuw met originele vergulding en beschildering. 105cm. Cond:R/G
Zeer grote zeldzame 19e eeuwse Chinese Cloissone Koro, gezichten met drakendecor en Foohond, deels verguld, zeer gedetailleerd(beetje cloissone mist) 43x23øcm. Cond;G
Zeldzaam antiek milliampere regel en meet apparaat met lades en accesoires. koolstofstaven en lamellen, in diverse standen regelbaar met diverse opties, in zeer goede staat. In mahonie kast, aflsuitba...
Zeldzame Henri Mathieu designlamp, Lyfa Fabrikant. 1970-1979 pendant lamp, met drie lichtbollen (paar lichte deuken) in goede staat 87x27øcm.
Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.
Grote oude opgezette Spiesbok Buste, 20e eeuw in goede staat 106cm.
Grote 19e eeuwse vergulde houtgesneden wandconsole met putti omstreeks 1880, in goede staat 44x38x25cm.
Grote 19e eeuwse verzilverde messing barokstijl kerkelijke kaarskandelaar.(kaarspin mist) 105cm. Cond:G
Vroeg 18e eeuws Franse met leder bekleedde vurenhouten rijtuikist met ijzeren beslag, origineel slot en sleutel, lichte beschadigingen, mooie patina 35x58x35cm. Cond:G
Grote houtgestoken Indische olifant, compleet met been ingelegd. 20e eeuw 23x27x13cm. Cond:G
Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G
Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.
Engels Royal Navy officierssabel 19e eeuw, messing en lederen schede geponst, heft bekleed met haaienhuid, zwaard fraai gegraveerd en gesigneerd met H.H Scheffield en ijkmerk 96,5cm. In goede originel...
Grote zware antieke blikken reiskist omstreeks 1800, met originele beschildering en opschrift Japan, in goede staat 62x79x40cm.
Antieke dabel in originele staat(ongepoetst) WO I infanterie officier Preussen, met vergulde gesp en sluiting. 101cm. Cond:G
Twee grote eikenhouten gestoken leeuwen, mogelijk 1e helft 20e eeuw met wapenschilden. 91cm. Cond:G
Twee zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen empire ampfora vaasjes met cloissone inleg, in goede staat 22,5cm.
Kapstok wildzwijn , gemonteerd op houten plaquette. 67x77x38cm. 20e eeuw. Cond:G
Oude zwart mermeren zuil omstreeks 1930, minimale chips, stukje basement gerepareerd, verder in goede staat, 122cm.
Vier antieke zeldzame brillenkokers en 1 losse bril(verzilverd) 19e eeuws. Cond:G
Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G
Oude Chinese of Tibetaanse Tangka met figuren, tempel, Boedha en gebouwen, 1e helft 20e eeuw 103x63cm. Cond:G
Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren, 19e eeuw (vergulding slijtage) 77cm. Cond:R/G
Grote antieke 19e eeuwse porseleinen petroleumlamp met handbeschilderde rozen en gouddecor, en bronzen montuur, Frankrijk of Duitsland omstreeks 1870, 69cm. Cond:G
Antieke Hollandse Marine sabel met ivoren heft en lederen schede met vergulding, in originele staat, oxudatie lemet en ongepoetst 91cm. Cond:R/G
Antieke blikken stereoscoop, jugendstil omstreeks 1900 met reclame van Dobbelmans zeep, opklapbaar en in goede staat 8x11x3cm. Cond:G
Antieke wandelstok met ivoren heft met 2 dimensionaal paardendecor, omstreeks 1900 Cond:G
Antieke Chinese ivoren bol op standaard, met drakendecor, gesigneerd, omstreeks 1900. 15cm. Cond:G
Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm
Grote antieke Japanse ivoren figuur, gemerkt, omstreeks 1900, man met karper, kind en schildpad, in goede staat, 21cm.
Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.
Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.
Twee grote vergulde bronzen kaarskandelaren, 5 armig met natuursteenh in Basement, 20e eeuw in goede staat 42x34x34cm.
Negentiende eeuwse vuurvergulde empirestijl 3 lichts kaarskandelaar, met carrera marmer. midden 19e eeuw, putti draagt ampfora. in goede staat 47cm.
H.E. Schwiewind (Ewald Matare) gietijzeren sierschotel met pauw, Duitsland 1887-1965, 23x19x2cm. Cond:G
Antieke viool omstreeks 1900, in originele houten opbergkist. 58x21x8,5cm. Cond;G
Grote antieke koperen hanglamp met geslepen glas, 4 lichts, omstreeks 1920 70x33x30cm. Cond:G
Zeldzame vroege antieke eikenhouten kerfsnede stoof, omstreeks 1800, met zeer gedetailleerd snijwerk, floraal, pauwen, messing hengsel, in goede staat, 19x22x21cm. mooie patina Cond:G
Houten bestek cassette met uitgebreid verzilverd bestek, complete set. 14x43x53cm.
Mooie gave antieke hanglamp, kopergeslagen met glazen pegels, 3 lichts omstreeks 1880, in goede staat 94x43øcm.
Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G
Antieke peervormige hallamp (Peter Behrens Bauhaus Siemens), 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 in goede staat. 47x31øcm. Cond:G
Grote antieke Engelse telescoop scheepskijker van messing met leer. omstreeks 1900 Cond:G 92cm.
Twee 19e eeuwse empire bokalen marmer met brons(marmer beschadigd) 22 cm. Cond:R
Oud Frans pamflet 1917 Republique Francaise Jemez de pommes du terre. Pichot Paris
Drie oude Chinese gemerkte snuffbottles, roodlak, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 6-8cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool, omklapbare dubbelloop en weggewerkte trekker, originele patina, in goede staat 24cm.
Antieke Louis Seize tinnen kastanje dekselvaas met leeuwenkoppen, omstreeks 1800, in goede staat 31cm. Cond:G
Lot van 12 30er jaren metalen spaarpotten in kachelvorm, sommige bewerkt 10-13cm. Cond:G
Antieke viool in houten kist met brandmerk en parelmoerinleg, viool 61cm, kist 78cm.
Repro wandelstok met duitse soldatenbuste, aluminium met hout. 21e eeuw 88cm. Cond:G
Vier antieke fotoalbums, bijbel en dagboek(leeg) 1e helft 20e eeuw, o.a officieren en kinderen. Nederland, Frankrijk etc. (Holy Bible, George E. Eyre and William Spottiswoode) 13-28cm. Cond:G
Oude kalfsleren damesjas, binnenvoering van nertsenbont, kwaliteitsuitvoering. 111cm. Cond:G
Platte houten showvitrine met diversen, horloges, miniaturen, aanstekers, fossielen, sieraden en vulpnennen. 7x64x44cm. Cond:G
Antieke wandelstok I 1900 met ivoren heft en floraal emaille decor, in goede staat 99cm. Cond:G
Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G
Antiek Duits handwerk, Feldzug 1900-1901 Gott mit uns, in goede staat 50x57cm.
Twee mooie antieke tinnen Jugendstil tablets W.M.F gesigneerd. Omstreeks 1900 met figuren en zweepslag decor 27-39cm. Cond:G
Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.
Grote Vixen telescoop kijker op houten statief, astronomical telescope, D 114 F 900 ( niet getest), Tokyo Japan, in goede staat 116x80x46cm. Cond:G
Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G
Originele Duitse leger/marine en andere diverse uniformen, 20e eeuw maat Medium. Cond:G
Antieke Jugendstil Art Nouveau bijzettafel met natuurstenen blad, omstreeks 1900, floraal en zweepslag motief, 80xø37cm Cond:G
Antieke Chinese bronzen vaas met draken en floraal decor, omstreeks 1900 30,5cm. Cond:G
Oude Chinese bronzen vaas met foohonden en drakendecor, omstreeks 1900-1930, verfijnd uitgevoerd, in goede staat 24cm.
Originele art deco 2 lichts wandlamp, omstreeks 1930 jongen met mandoline, 20x24x10cm Cond:G
Antieke mahoniehouten theekist, omstreeks 1800 met origineel bronzen beslag en 3 originele messing theebussen, sleutel mist, verder goed 12x20x11,5cm.
Antieke gietijzeren kapstok met paardenhoofd, hondenkoppen en eikentakken.(ophanghaak mist) 75x40x12cm. Cond:R/G
Negen diverse Afrikaanse figuren/amuletten, 20e eeuw van o.a been, terracotta en hoorn 5-20cm. Cond:G
Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.
Grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar 6-lichts met zwart marmeren basement, retour de Egypte omstreeks 1970, 64cm Cond:G
Grote antieke staande petroleumlamp omstreeks 1900 met messing monturen en Chinees handgeschilderd decor op keramiek. 63x14øcm Cond:G
Grote antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900, saters weighing machine, verrijdbaar op wielen. 160x65x45cm. Cond;G
Twee oude messing beelden, voorstellende Adolf Hitler, 20e eeuw, voet licht bedeukt. 16-28cm. Cond:G
Twee antieke plaquettes omstreeks 1880 met wildvoorstelling, compositiemetaal op eiken, 1 maal vis en 1 maal fazant, 50x20x7cm. Cond:G
Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G
Vijf delen antiek koperwerk, grote melkbus, theestoof met ketel, doofpot, appelketel en haardset. Cond:R/G
Oude hoge brievenbus aluminium, groen gelakt, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 122cm.
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Mooie vooroorlogse viool uit Duitsland in koffer, in goede staat. 55cm.
Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G
Oude Meja biljartklok 60er jaren, en een telraam met 3 ballen, omstreeks 1900, in goede staat, 30x25cm.
Drie antieke miniaturen , damesportret klein, meisje met hoed, palm met gedenksteen 1841 11-17cm Cond:G
Drie delig oud Afghaans verzilverd bruidsgeschenk, houder met boek, parfumflacon en hartvormig object in goede staat, 9-18cm. Cond:G
Zeven oude camera's, Kodak, Ensign,EKC, Binor, Coronet, Beautyflex, Starlux 13-21cm. Cond:G
Hollandse 18e eeuwse Barok kandelaar van messing met ijzeren treef.(standpoot mist)33-39cm. Cond:R/G
Groot bovenstuk van een tuinlantaarn met koperen dak, 21e eeuw in goede staat 110x45cm. Cond:G
Lot 19 eeuws tin(miniatuur),kleine kraantjeskan in vatvorm, stop mist, kleine ketel, zoutstrooier, schekkan en kwispedoor. 6-14cm. Cond:R/G
Groot modern houten kunstwerk met chrome ingelegd, omstreeks 1980 70x55x26cm. Cond:G