Museale Russische bronzen sculptuur door: C.F. Woerffel. Twee passerende Russische arresledes met figuren. Gietstempel 1877, in zeer goede staat. 24x50x28cm.
Zeldzaam groot antiek beeld, Arabier te paard met los geweer en geschoten wild achter paard. prachtig gepatineerd en vergulding, gemonteerd op- marmeren basement omstreeks 1920, in zeer goede staat. 2...
Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G
Zeldzame Chinese of Japanse bronzen sculptuur, 3 delig, gesigneerd, bestaande uit houtgesneden basement, bronzen krokodil en tijger, 1e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. 25x43x41cm. Cond:G
Twee grote zeldzame 19e eeuwse notenhout gesneden narren, in schommel, met ophangbevestiging, mooie kwaliteit, 48-50cm. Cond:G
Groot modern bronzen beeld, gesigneerd C. Motta(kostprijs 9000,- gulden), liggende man in gewaad. 2 kleurig gepatineerd, in goede staat. 25x45x30cm. Cond:G
Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...
Antieke Chinees bronzen boedha, gesigneerd 19e eeuw of ouder, mooie patina 32,4cm. Cond:G
Groot bronzen empire beeld omstreeks 1820, gemerkt: anonieme des bronzes, Griekse vrouw met gewaad. 48,5cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Antieke bronzen Faun op zwart marmeren sokkel, 2e helft 19e eeuw. 38cm.Cond:G
Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.
Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, voorstellende een Russische soldaat op ski's, 21e eeuw 28cm. Cond:G
Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.
Groot houtgestoken Afrikaans beeld 20e eeuw gesigneerd A Prophof 154cm.
Twee antieke bronzen bustes van koninklijke kinderen, omstreeks 1900, ongesigneerd 8-9cm.
Janny Brugman de Vries (vrouw Berry Brugman) Bronzen naakte dame met monogram J.B. 24cm. Cond:G
Grote bronzen figuur, vrouw op canape, op zwart marmeren basement 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Miol, in goede staat 36x32x19cm. Cond:G
Zware bronsgegoten Bizon op marmeren basement, 21e eeuw, 27x38x16cm. Cond:G
Grote oude koud beschilderde bronzen haan, in Weense stijl, 20e eeuw. 20cm. Cond:G
Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.
Grote bronzen uil op tak met zwart marmeren basement, 21e eeuw, gesigneerd W. Lehmsbruck 27x23x16cm. Cond:G
Antieke Hermes, gemonteerd op steen, omstreeks 1880, compositie metaal. 12-18cm. Cond:G
Gesigneerde antieke bronzen figuur op marmer, voet gesigneerd Aichele '90 (paul 1859-1910) vrouwelijke figuur op wagenband met vleugels. 31cm. Cond:G
Twee oude Oosterse houtgestoken beelden, China-Indonesie 20e eeuw 37x58cm. Cond:G
Zware bronsgegoten struisvogel op zwart marmeren basement naar Pablo Picasso, 21e eeuw, 46cm Cond:G
Twee bronzen met marmeren boekensteunen, 21e eeuw, 2 ijsberen in goede staat, 17,5x13x16cm. Cond:G
Groot antiek Frans compositie metaal dubbelbeeld, omstreeks 1900, smit met zoon en zijn instrument 57cm. Cond:G
Antieke bronzen mus, omstreeks 1900 met restvergulding op snavel, 2 kleurig gepatineerd, mogelijk Weens(poot gebroken, wel erbij) 4x7,5x3cm. Cond:R
Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.
Groot 19e eeuws beeld, voorstellende Goltzius, compositiemetaal(regule) scheurtje achter in nek, 44cm. Cond;G
Antieke jager met geschoten Gems, gemonteerd op steen(origineel) omstreeks 1900 in goede staat. 30cm.
Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G
Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm
Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x De Denker (Auguste Rodin), 1x Doornuittrekker (Griekse oudheden), 1x Nimf met schorpioen (Lorenzo Bartolini), 9-13cm. C...
Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw, voostellende een vuilnisman met zinken vuilniston(te gebruiken als pennenhouder) 24cm. Cond:G
Antieke 18e-19e eeuwse bronzen Hernes met slang, in goede staat 15cm.
Twee oude compositiemetalen figuren 20e eeuw, tennisspeler op natuurstenen sokkel, autorijder in fing met monogram. 27-20cm. Cond:G
Kleine oude bronzen boedha, naar antiek voorbeeld 20e eeuw. Cond:G 11,5cm.
Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G
Bronzen golfer op zwartmarmeren basement, 20e eeuw, in goede staat, 20cm.
Twee Duitse houtgestoken beelden, 20e eeuw, 1x Maria, en 1x fluit spelende man. 43-51cm. Cond;G
Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm
Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R
Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G
Zeer groote antiek Frans bronzen figuur, gesigneerd Andree, op marmeren basement, man met adelaar omstreeks 1930. 70x66x18cm. Cond:G
Gesigneerde antieke Chinese bronzen vergulde Foohond, 1e helft 20e eeuw of ouder, in goede staat. 13,4x17,8x8,5cm.
Groot antieke Franse Pierrot van brons met natuurstenen bal en marmeren basement, Gesigneerd F. Hambinon, Cond:G 60cm.
Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat
Zeer groot 19e eeuws gesigneerd bronzen beeld de venus van Milo, gemerkt, musee de Louvre, in goede staat 100cm.
Zeer groot zwaar antiek bronzen beeld door H. Sparreboom 1924, voorstellende een Griekse jongeman met kelk, in goede staat 66cm.
Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G
Zeer grote antieke bronzen sculptuur, trekpaard met granietsteen en boer met zweep, omstreeks 1900, geen signatuur gevonden. 72x17x42cm. Cond:G
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Marianne Houtkamp, bronzen figuur zittende dame op marmeren basement(galerie Ootmarsum) 44cm. Cond:G
Grote antieke Japanse tweedelige bronzen sculptuur, roofvogel met vogel op boomstronk(opbergruimte), omstreeks 1900, in goede staat. 53x41x18cm.
Groot 18e eeuws notenhouten gestoken heilig beeld met bijbel, handen afneembaar, 87cm. Cond:G
Gesigneerde antieke bronzen Jugendstil figurenlamp, omstreeks 1900. Henri Nelson 1854-1919 + gietstempel E. Blot Paris(2keramieken fittingen weg) 70cm. Cond:G
Antiek Frans bronzen beeld, man met mandoline, omstreeks 1900, gesigneerd P. Dubois(1827-1905 le Chanteur Florentin), mooie patina in zeer goede staat 58cm.Cond:G
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Groot antiek Frans marmeren bureau inktstel met bronzen mandoline, spelende Pierrot, met ivoren handen en gezicht. 14x38x31cm. Cond:G
Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G
Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm
Groot antiek Weens koud beschilderd bronzen liggende gems op onyx plaquette, in zeer goede staat 10,5x10x14cm.
Negentiende eeuws Franse bronzen Gallier met Bijl Salon des Beaux arts par debut Prix de Rome, gesigneerd debut, gestempeld B.D.Paris. 38cm. Cond:G
Groot antiek Frans Art Deco beeld op zwart marmeren basis, gesigneerd A. Trefoloni, 3 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, vrouw met duiven. 31x57x18cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur in Biedermeier stijl, vrouw op stoel gesigneerd L. Kley, Louis Kley 1833-1911 31cm. Cond:G
Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G
Groot antiek Oostenrijks ampfora gemerkt beeld, nr. 4771/24cm. moeder met 2 kinderen, prachtig gekleurd met bronskleurige glazuur, ivoorkleur, en vele andere kleuren 68cm. klompje gelijmd, Cond:R/G
Antiek Frans bronzen beeldje met ivoren gezicht omstreeks 1900, meisje met groot boek PAX ETERNA 13 cm. Cond:G
Bronskleurig Chinees paard met keizer, 2e helft 20e eeuw (metalen stift afgebroken) 35x36x12cm. Cond:R/G
Antieke gesigneerde bronzen boedha met restvergulding, 1e helft 20e eeuw of ouder, 30.8cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Antiek 19e eeuws bronzen pendulenbeeld, twee geliefden. 27cm. Cond:G
Groot 19e eeuws houtgestoken heilig beeld met beschildering. 82cm. Cond:G
Grote bronzen centaur met naakte dame op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw 51cm.
Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.
Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.
Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G
Antieke terracotta buste vrouw met mandoline, omstreeks 1900, tekst O sole Mio, door G. van Varrenbergh (Belgie), chips van voet, 52cm Cond:R/G
Twee antieke barokstijl houtgesneden figuren 19e eeuw met polychromie, in goede staat 33-34cm.
Antiek Duits bronzen beeld op marmeren sokkel, omstreeks 1920, door Küchler, titel: Veni Vidi Vici(deel degen mist) 38cm Cond:G
Grote oosterse bronzen boedha op lotusbloem 20e eeuw, restvergulding, 60x18x14 cm.Cond:G
Twee antieke Franse gesigneerde figuren door Rancoulet omstreeks 1880, meisje met appel, jongen met boog en vogel, in goede staat 49-50cm.
Antieke bronzen sculptuur omstreeks 1900, 2 tortelduiven op dak.(heeft op basis gezeten) 35cm. Cond:G
Antieke Arabische figuur, man met instrument, omstreeks 1890, 2 kleurig gepatineerd, compositie metaal, mooie kwaliteit 60cm. Cond:G
Art Deco beeld omstreeks 1930, moeder met kind op marmeren sokkel(compositie metaal) 27x41x10cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm.