Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.
Antieke Chinees porseleinen familie Verte kom, Yang Chung gemerkt, omstreeks 1900 of ouder, met floraal en eendendecor, in goede staat. 5,3x11,2øcm.
Grote Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte porseleinen siervaas met teksten, fruit, floraal en gouddecor. 1e helft 20e eeuw. 35x17,5øcm. Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen sierborden Kang Xi gemerkt. met geschulpte rand, gouddecor en floraal decor. 21,5cm. Cond:R
Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.
Antiek Rozenburg keramiek 6-pas tegeltableau, naar een schilderij van Albert Neuhuijs, 45x30cm. Cond.: G
Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm
Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinese familie roze borden met emaille beschildering, floraal met geschulpte omranding, minimale chip. 22,5ø Cond:G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G
Vier grote18e eeuwse borden met Chinosserie decor, 3 met lichte randschade 1 met scherf. 355øcm. Cond;'R/G
Grote Duits porseleinen Rosenthal vos, gesigneerd th Karner nr 1538 Kunstabteilung (Theodor Kärner 1936) 21x41x12cm. Cond:G
Zeldzame 18e eeuws 5 delig kaststel gemerkt, v. Duijn ranken en vogeldecor. 15-24cm. Cond;R
Twee prachtige grote 18e eeuwse Delftsblauwe borden met floraaldecor, vogels en vlinders. gemerkt de klaauw, lichte randschade. Cond:R/G
Drie Delfste vazen waaronder: 2x Achtiende eeuwse Delftse knobbelvazen met Chinees decor (restauratie) ca. 33x13,5ø Cond:R en 1x Gemerkte 18e eeuwse Delftse keramieken vaas met chinoissererie decor....
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Uitgebreid Engels wedgwood servies of Etruria en Windsor decor, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: 6 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 soepborden, 20 schotels, 9 kopjes, 2 dekselterrines, theepot, sausk...
Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.
Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G
Zeven delen Jade, oud Chinees, twee armbanden, 2 ringen, 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 3,5-8cm Cond:G
Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G
Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G
Zeven antieke Chinees porseleinen verdeelschalen 17e-18e eeuw met diverse florale decors, chip en glazuurschade, gemerkt met soort lus. 13x12x2cm. Cond;G
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat
Twee grote Herend porseleinen figuren 20e eeuw, 2 figuren in klederdracht, 30cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse porseleinen borden met floraal decor, 2 goed, 1 randschade.23øcm. Cond:R/G
Vier aparte antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor, in goede staat 6-14cm. Cond;G
Antiek Delfts tegeltableau naar Jan Steen, door L.W Netzer, 12 pas, in goede staat 60x45cm Cond:G
Mooie oude Makkumse polychrome keramieken plaquette met bomschuiten en vissers op het strand decor en rocailles, gemerkt 57 Makkum HBC WR. in goede staat 37x29,5x1,5cm.
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten, 1 aparte met opgelegd floraal en fruitdecor, gouddecor, andere met blauw decor. beschadigingen. 12x15x10øcm en 10x13x10øcm.
Drie delen antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G
Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal en gouddecor, in goede staat 54,5øcm
Grote Duitse porseleinen groep gemerkt A.R met kroon, omstreeks 1930, chip. 24x22x17cm. Cond:G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen gebaksschotels, decor Streublümchen omstreeks 1960 ø18,3cm. in goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees Imari dekselvazen met floraal en gouddecor, foohonden op deksel. Cond:G 27x14øcm.
Groot 19e eeuws Imari porseleinen presenteerschaal met tuindecor en gouddecor. 36x28cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse porseleinen schaal met gouddecor en 3 putti, opengewerkt, 2 stukjes bovenrand gelijmd, verder in goede staat 28x24ø Cond:G
Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Twee grote antieke Japans porseleinen vazen gemerkt 1900, vogel en bloesemtak decor. 35x17øcm. Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. Cond:R
Antieke Meissen plaquette omstreeks 1880(Knauffzeit) handbeschilderd met romantische voorstellingen en gouddecor, 1e keus in goede staat 13ø cm
Grote Chinees porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met diverse figuren, floraal decor en symbolen 11x25,7øcm Cond:G
Vier delig antiek societe ceramique kommen set omstreeks 1890, decor potiche, 2 gaaf 2 met craquele 10-20øcm. Cond:R
Oude Duitse Meissen porseleinen servies Zwiebelmuster, 20e eeuw, 8 kopjes, 2 schotels, 2 soepkommen, sauskom, diepe schaal, dekseldoos, 2 verdeelschalen, 4 eierdoppen, 2 bladvormige schalen(chips moge...
Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...
Drie 18e eeuwse Chinees familie roze borden met emaille beschilderingen 22,5-23,5cm. Cond:R/G
Twee gemerkte Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw, bloedkleur 20x10øcm. Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw floraal decor, gemerkt, chip rand. 24,3ø Cond:G
Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm
Vijf delen 18e eeuws delfts Polychrome Fayens, 3 maal gelijke borden met havendecor (randglazuurschade), 1 maal bord met chinoiserie decor(Goed), 1 maal zoutnap met vogeldecor(randschade) 7,5-23cm. Co...
Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R
Twee oude gipsen figuren, 1e helft 20e eeuw, twee Griekse dames, minimale chip, 24x37cm. Cond:R/G
Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.
Twee zeldzame antieke japans porseleinen schotels, omstreeks 1800 met diverse figuren en gouddecor, in goede staat 13,9ø Cond:G
Grote Duitse E.N.S porseleinen steenbok, omstreeks 1930, in goede staat. 32cm.
Vijf oude Duitse Meissen porseleinen dessertborden, decor Streublümchen, omstreeks 1960, twee borden randschade ø15,5 Cond:R/G
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bordjes, ziebelmuster, omstreeks 1930(teichert) in goede staat 18øcm.
Grote antieke geglazuurde keramieken vaas met floraal decor, omstreeks 1900, in goede staat 63cm.
Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G
Drie antieke Engelse majolica bloempotten met floraal decor, genummerd, en 1 gemerkt Longchamp. 1e helft 20e eeuw. 21,5x21ø Cond:G
Negentiende eeuwse Imari vaas gemodificeerd tot tafellamp(chips) 61x39ø Cond:R
41 Delen 19e eeuws serviesgoed, Engels, decor snowdrop, bestaande uit: 1 grote presenteerschaal, sauskom, 2 opdienschalen, kleinere presenteerschaal, 6 cakeborden, 13 diepe borden, 11 grote borden, be...
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met geschulpte omranding, bloemenvaasdecor. 31,3øcm. Cond:G
Grote wit porseleinen figuur omstreeks 1920 naakte jongen met doorn in voet nr. 676 gemerkt met kroonteken. 29cm Cond:G
Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G
Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.
Weens porseleinen figuur, vader met kind en boeken(paar bloemblaadjes eraf) verder in zeer goede staat 14cm. 20e eeuw.
Twaalf delen antiek Jugendstil keramiek, rijst en suiker voorraadpot, tablets etc. Omstreeks 1900, haarscheur mogelijk, 10-28cm. Cond:R/G
Achttiende eeuwse Hollandse Delfts keramieken dekselvaas met landschapsdecor, gemerkt met bijl of steelpan, beschadigingen, 37cm. Cond;M/R
Negentiende eeuws blauw imari kaststel met floraal decor en foohonden op deksel. 30cm. Cond:G
Zeven delen antiek Chinees porselein 18e-19e eeuws, beschadigd. 16-23cm. Cond;M
Gemerkt Chinees porseleinen bord met draken en kustplaatsdecor, 17e-18e eeuws, randglazuurschade, 20,8øcm. Cond;G
Antieke keramische oorvaas, omstreeks 1900 nr 74 zwart mat glazuur, in goede staat 19x25ø
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal, omstreeks 1920, Zwiebelmuster, in goede staat 25,5ø Cond:G
Lot 18e eeuws Chinees porselein servies, 4 delen Chinees Imari(1 kopje goed, rest haarlijn) 9 delen capucijner, 3 kopjes goed, 5 schotels goed, 1 met randschade. 8-14cm. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse imari dekselvaas, geribt met floraal en gouddecor, in goede staat 36x17øcm.
Antieke Duitse Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900 vrouw voert kippen. 15cm. Cond:G
Duitse Meissen porseleinen theebus met zwiebelmusterdecor, 20e eeuw, minimale chip. 12cm. Cond;R
Oud tegeltableau 24 pas, 20e eeuw, naar oud voorbeeld. 67x43cm. Cond:G
Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm
Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen zuil met bloempot, 2e helft 20e eeuw met gouddecor en opgewerkt puttidecor. 123cm. Cond:G
Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kom met craquele glazuur en haarscheur, 8,5x19,5ø Cond:R
Grote 18e eeuwse Delfts aardewerken sierschotel, gelijmd, de bijl gemerkt. 31ø Cond:R
Groot oud Chinees of japanse sierschotel met vijverdecor, lely's en eenden, 1e helft 20e eeuw 8-41cm. ø
Twee grote oude Chinese jade snijstukken 20e eeuw, 1x wijsheer en 1x floraal 12-20cm.Cond:G
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G
Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...
Zes antieke kop en schotels Petrug Regout Maastricht omstreeks 1890, decor flora(chip en haarlijn) 6,5-13øcm. Cond:R/G
Twee oude porseleinen Petit Four sets, 1930-1950, 9 delig en 11 delig, floraal en gouddecor. 8-22cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met baai decor en geschulpte randen, 6 schotels en 3 kopjes(deels glazuurschade, mogelijk chips) 5-10cm. Cond:R/G
Oude groengelazuurde keramieken vaas gemerkt S met punt in kader. 20e eeuw, 21cm. Cond:G