Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Tablet met likeurset
Startprijs 60 EUR

Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm

Zes bordjes lalique
Resultaat: 60 EUR

Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat

3x glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen glaswerk, 2e helft 20e eeuw, 1x Swarovski, 1x ongesigneerde eend, 1x Duitse bierpul met korenschoven geetst, 2-20cm.

Glazen vaas met diverse kleuren
Resultaat: 25 EUR

Grote oude mondgeblazen glazen vaas, 20e eeuw, grijs-wit-oranje-zwart. 37cm. Cond:G

Glazen stolp
Resultaat: 25 EUR

Antieke glazen stolp in goede staat 48x17øcm Cond:G

2 Glazen vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud glaswerk 1 maal gesigneerde blauwglazen bolvaas met gele ringen. Glashütte Eisch Pfauenhange, 1 hoge vaas octogonaal met 835 zilveren rand. 12x12ø en 26x7øcm. Cond:G

Glazen vaas Köck
Startprijs 40 EUR

Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R

Stel kristallen karaffen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke kristallen karaffen omstreeks 1900 1 gelijmd, 32cm. Cond:R/G

8 Copier schaaltjes
Resultaat: 75 EUR

Acht Hollandse Copier Leerdam glazen dessertschalen omstreeks 1930, in goede staat

6 borrelglaasjes en 6 theeglazen
Startprijs 20 EUR

Twaalf vooroorlogse glazen, 6 theeglazen met emaille decor, 6 likeurglazen met guirlandes. 8-10cm. Cond:G

3 Murano schalen
Startprijs 60 EUR

Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G

Jugendstil glas-in-lood
Resultaat: 75 EUR

Antieke Jugendstil glas in lood venster, omstreeks 1900, in goede staat 65x45cm. Cond;G

Antieke glas afbeelding
Startprijs 100 EUR

Twee antieke achterglas voorstellingen met vergulde lijsten naar Paul Thumann (bol glas) 17x25cm. Cond:G

2 Kunstglazen vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G

3 Kristallen hengselschalen
Startprijs 45 EUR

Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G

Glazen vaas
Startprijs 20 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.

10x glazen parfumflacon
Startprijs 40 EUR

Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G

Negen glazen parfum flacons
Startprijs 40 EUR

Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G

5 kristallen karaffen
Resultaat: 40 EUR

Vijf kristallen karaffen 2 setjes, bol karaffen met dop 18cm. setje van 3 karaffen 17cm. Cond;G

Zes roze parfum flacons
Resultaat: 45 EUR

Zes diverse rose gekleurde parfum flacons in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond:G

Kavel met 23 glazen
Resultaat: 20 EUR

Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G

Lalique vaasje
Resultaat: 40 EUR

Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.

Bowlpot + glazen, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.

5 Glazen paperweights
Startprijs 40 EUR

Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G