30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Divers Duits servies
Startprijs 30 EUR

3 Delen aardewerk/porselein
Resultaat: 20 EUR

2 Duitse figuren, aardewerk/porselein
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen figuur 18e 19e eeuws, gemerkt met F, mooie kwaliteit, vermoedelijk Duitsland (uiteinde blaasinstrument is eraf) 13cm. Cond:R/G

5 Duitse Rosenthal Weihnachtsteller
Resultaat: 35 EUR

4 Duitse porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren, gemerkt W.R(Wilhem Rex) omstreeks 1920, 4 putti met bloemen 16-17cm. Cond:G

2x Meissen bord
Resultaat: 20 EUR

6 Delen porselein, Stadt Meissen
Resultaat: 40 EUR

Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G

7 Delen porselein, Stadt Meissen
Resultaat: 40 EUR