30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

3 Fam. rosé borden
Resultaat: 420 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinese familie roze borden met emaille beschildering, floraal met geschulpte omranding, minimale chip. 22,5ø Cond:G

Wedgwood servies
Resultaat: 450 EUR

Twee Yixing vazen
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm

Plateel tegeltableau
Resultaat: 550 EUR

Meissen servies, bloemmotief
Resultaat: 600 EUR

6 borden Quang Xi
Resultaat: 950 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen sierborden Kang Xi gemerkt. met geschulpte rand, gouddecor en floraal decor. 21,5cm. Cond:R

Chinese vaas Cheng Lung
Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte porseleinen siervaas met teksten, fruit, floraal en gouddecor. 1e helft 20e eeuw. 35x17,5øcm. Cond:G

Fam. Verte kom
Resultaat: 2.600 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Verte kom, Yang Chung gemerkt, omstreeks 1900 of ouder, met floraal en eendendecor, in goede staat. 5,3x11,2øcm.

Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Resultaat: 6.500 EUR