30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Schilderij berglandschap met koeien 1327
Schilderij berglandschap met koeien
Startprijs 100 EUR
Schilderij 't schilt in Rijssen 1326
Schilderij 't schilt in Rijssen

60 EUR

Portret op paneel 1325
Portret op paneel

45 EUR

Schilderij, P. van den Braken 1324
Schilderij, P. van den Braken

90 EUR

Lansdschap C.Y Mension 1323
Lansdschap C.Y Mension
Startprijs 100 EUR
4 Litho's Duitsland 1322
4 Litho's Duitsland
Startprijs 40 EUR
P. van den Braken, stilleven 1321
P. van den Braken, stilleven

110 EUR

Ton Ancone 1320
Ton Ancone

50 EUR

Schilderij , winterlanschap 1319
Schilderij , winterlanschap
Startprijs 50 EUR
P. van den Braken, landschap 1318
P. van den Braken, landschap

90 EUR

P. van den Braken, boerderijtje 1317
P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 90 EUR
Schilderij, schapen op hei 1316
Schilderij, schapen op hei
Startprijs 40 EUR
Schilderij, F.J. Ketelaar 1315
Schilderij, F.J. Ketelaar

40 EUR

B. Brugman, Christus met man 1314
B. Brugman, Christus met man

100 EUR

Schilderij met roos, Annelies ter Kuile 1313
Schilderij met roos, Annelies ter Kuile

60 EUR

Schilderij, J. Kruysen 1312
Schilderij, J. Kruysen

90 EUR

Schilderij, M. Labarde, boten in haven 1311
Schilderij, M. Labarde, boten in haven

60 EUR

Aquarel, Kikkert 1310
Aquarel, Kikkert

90 EUR

Schilderij, J. Kruysen 1309
Schilderij, J. Kruysen

90 EUR

Schilderij, A. van Gils 1308
Schilderij, A. van Gils

130 EUR

2 Werken 1307
2 Werken
Startprijs 50 EUR
2 Duitse werken 1306
2 Duitse werken

50 EUR

C. de Melotty 1305
C. de Melotty
Startprijs 100 EUR
Ikoon 1304
Ikoon
Startprijs 100 EUR