Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot glazen met zilveren voet 491
Lot glazen met zilveren voet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel 517
Tas met zilveren beugel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren tasbeugel + tas 574
Zilveren tasbeugel + tas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kristallen coupe met zilver 668
Kristallen coupe met zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur vrouw bij waterput 688
Zilveren miniatuur vrouw bij waterput

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur lantaarnlichter 689
Zilveren miniatuur lantaarnlichter

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren twee-delig roomstel 723
Zilveren twee-delig roomstel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren ovaal doosje 773
Zilveren ovaal doosje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kristallen schaal met 10 onderzetters 793
Kristallen schaal met 10 onderzetters

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren bonbontang 300
Zilveren bonbontang

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren luciferhouder 421
Zilveren luciferhouder

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren houder met cocktailprikkers 425
Zilveren houder met cocktailprikkers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren beursje 447
Zilveren beursje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot tasbeugels en portemonnee 547
Lot tasbeugels en portemonnee

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 delig servies verzilverd 575
4 delig servies verzilverd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren vleesvork 624
Zilveren vleesvork

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren vorkjes roosjes 644
Zilveren vorkjes roosjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur dominee op preekstoel 725
Zilveren miniatuur dominee op preekstoel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Verguld couvert 746
Verguld couvert

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee kinderbekers 750
Twee kinderbekers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel zilver 766
Kavel zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur schoorsteenveger 800
Zilveren miniatuur schoorsteenveger

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Specerijenbakjes met kristal 843
2 Specerijenbakjes met kristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren kaarskandelaar 664
Zilveren kaarskandelaar

Resultaat:

25 EUR