Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G
Grote bronzen centaur met naakte dame op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw 51cm.
Groot 19e eeuws houtgestoken heilig beeld met beschildering. 82cm. Cond:G
Antiek 19e eeuws bronzen pendulenbeeld, twee geliefden. 27cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Antieke gesigneerde bronzen boedha met restvergulding, 1e helft 20e eeuw of ouder, 30.8cm. Cond:G
Bronskleurig Chinees paard met keizer, 2e helft 20e eeuw (metalen stift afgebroken) 35x36x12cm. Cond:R/G
Antiek Frans bronzen beeldje met ivoren gezicht omstreeks 1900, meisje met groot boek PAX ETERNA 13 cm. Cond:G
Groot antiek Oostenrijks ampfora gemerkt beeld, nr. 4771/24cm. moeder met 2 kinderen, prachtig gekleurd met bronskleurige glazuur, ivoorkleur, en vele andere kleuren 68cm. klompje gelijmd, Cond:R/G
Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur in Biedermeier stijl, vrouw op stoel gesigneerd L. Kley, Louis Kley 1833-1911 31cm. Cond:G
Groot antiek Frans Art Deco beeld op zwart marmeren basis, gesigneerd A. Trefoloni, 3 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, vrouw met duiven. 31x57x18cm. Cond:G
Negentiende eeuws Franse bronzen Gallier met Bijl Salon des Beaux arts par debut Prix de Rome, gesigneerd debut, gestempeld B.D.Paris. 38cm. Cond:G
Groot antiek Weens koud beschilderd bronzen liggende gems op onyx plaquette, in zeer goede staat 10,5x10x14cm.
Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm
Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G
Groot antiek Frans marmeren bureau inktstel met bronzen mandoline, spelende Pierrot, met ivoren handen en gezicht. 14x38x31cm. Cond:G
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Antiek Frans bronzen beeld, man met mandoline, omstreeks 1900, gesigneerd P. Dubois(1827-1905 le Chanteur Florentin), mooie patina in zeer goede staat 58cm.Cond:G
Gesigneerde antieke bronzen Jugendstil figurenlamp, omstreeks 1900. Henri Nelson 1854-1919 + gietstempel E. Blot Paris(2keramieken fittingen weg) 70cm. Cond:G
Groot 18e eeuws notenhouten gestoken heilig beeld met bijbel, handen afneembaar, 87cm. Cond:G